ماشین کفشوی صنعتی

ماشین کفشوی صنعتی

ماشین کفشوی صنعتی انواع گوناگونی دارد که این دستگاه را برای هر شرایطی مناسب می کند. از نظر نوع انرژی حرکتی زمین شوی صنعتی به دو دسته اسکرابر باطری دار و اسکرابر برقی تقسیم می شود. ماشین کفشوی صنعتی برقی برای محیط هایی که به پریز برق دسترسی دارند مناسب است و با استفاده از این نوع دستگاه زمین شوی می توان بدون نگرانی از تمام شدن شارژ باطری، به نظافت و شستشو پرداخت. همچنین ماشین کفشوی صنعتی به دلیل نداشتن باطری، از وزن کمنری برخوردار است و به همین دلیل کار با این دستگاه سبک تر، راحت تر است. اما در زمان حضور افراد در سالن های ورزشی، وجود کابل بر روی زمین باعث ایجاد مزاحمت شده و به همین دلیل باید از دستگاه ماشین کفشوی صنعتی باطری دار بهره برد. دسته بندی دیگر دستگاه ماشین کفشوی صنعتی نوع حرکتی آن می باشد.

دستگاه کارواش

مهم ترین تجهیزات برای شستشوی بدنه خودرو، دستگاه دستگاه کارواش می باشد. برخی از این دستگاه ها قدرت پاشش مواد شوینده را نیز دارا می باشند. دستگاه کارواش در شستشوی خودرو موثر و کارامد می باشد. اما در صورتی که شستشوی تعداد زیادی خودرو به منظور استفاده تجاری مد نظر باشد، بهتر است از دستگاه کارواش با کیفیت بهره گرفت. هر چه دبی دستگاه بیشتر باشد، سرعت شستشوی بالاتر می رود اما فشار مناسب برای شستشوی بدنه 150 تا 250 بار می باشد همچنین از دیگر ویژگی های تاثیر گذار دستگاه کارواش در کارواش سیار، قابلیت حمل ساده می باشد تا موجب مزاحمت و دست و پا گیری در هنگام کار نگردد.

موکت شوی

استفاده از دستگاه های موکت شوی صنعتی در مراکز رفاهی و خدماتی که به صورت روزمره با مواد نظافتی جهت شستشو و نظافت وسایل مصرفی مثل موکت و فرش سر و کار دارند ضروری است چرا که از مزایای استفاده از این دستگاه موکت شوی می توان به مدیریت مصرف مواد شوینده و آب اشاره کرد که به گونه ای است که میزان مصرف به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می کند. از طرفی نگران هزینه ای که بابت خرید دستگاه موکت شوی انجام می دهید نباشید چرا که این هزینه طی مدت کوتاهی باز خواهد گشت و دستگاه شما به عنوان ابزاری ارزشمند و قدرتمند وظایف خود را به خوبی انجام می دهد.