سبز اندیشان امروز

آرامش در خانه ابدی

مراسم تشییع این هنرمند امروز ۲۶ مرداد با حضور جمع کثیری از هنرمندان و دوستداران مرحومه گلچین از مقابل تالار وحدت برگزار و پیکر این هنرمند فقید در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد .

نادر گلچین، پدر نادیا دلدار گلچین در اول مراسم یادداشت کوتاهی رو درباره ی دخترش خواند.

 

ایشون گفت: در این جور مواقع، صحبت کردن واسه بابایی که عزیزش رو از دست داده خیلی مشکله پس چون بداهه گویی سخت بود یادداشتی رو واسه معرفی دخترم نوشتم. از شما ممنونم که واسه خاک سپاری شاخه گلی که دختر منه به این مکان اومده اید. دختری مهربون و خونواده دوست که کینه در دلش راهی نداشت با اینکه دختر عموهایش همکار اون بودن، هیچوقت بغض و حسدی نسبت به اونا نداشت. نادیا دور از جنجال و هیاهو مردونه روی پای خود ایستاد و همه رو دوست می داشت، اون همیشه راضی بود.تا نفس باقیه جایگاهش در سینه تنگ منه. نادیا با ما نیس ولی در هرگوشه و بغل دستی خاطرات تلخ و شیرینش رو به یاد میارم.

هم اینکه در ادامه مراسم داریوش اسدزاده هم از درگذشت نادیا دلدار گلچین بیان تاسف کرد و گفت:ما امروز یکی از هنرمندان باوقار و متین خود رو از دست دادیم.

مرجانه گلچین دختر عموی مرحومه گلچین هم با اشاره به درد و رنجی که ایشون از تحمل مریضی کشید به روحیه و امید مرحومه گلچین تاکید کرد و گفت:امیدوارم خوداوند بزرگ این توفیق رو به ما هم بده تا در نبودمون اینجور برامون عزاداری کنن.

جالبه بدونین در این مراسم ایرج نوذری ،اکرم محمدی ، فلور نظری ، فریده صابری ، شکرخدا گودرزی ،  سارا اسکندری ، داریوش اسدزاده ، سید احمد میرعلایی و بسیاری دیگه از هنرمندان حضور داشتن.

یادآور می شه شنبه ۲۸ مرداد مراسم یادبودی از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ در مسجد نور واقع در میدون فاطمی واسه این هنرمند فقید برگزار می شه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *