سبز اندیشان امروز

۸ غذای ممنوعه اما شفابخش برای بدن + عکس

بعضی از غذاها و تنقلات فواید مخفی شده ای واسه سلامت بدن ما دارن که اینجا نمونه هایی از اونا رو به شما نشون می دیم.

  1. آب نبات طول عمر رو زیاد می کنه!

آب نبات

بعضی از محققان با انجام آزمایشاتی روی کودکان زیادی که به طور منظم آب نبات می خوردند به این نتیجه رسیدن این کودکان در برابر بیماریای قلبی کمتری بودن و از وزن متناسب تری نسبت به هم سالان خودشون بهره مند بودن و تحقیقات جدید نشون میدن آب نبات باعث افزایش طول عمر می شه و خطرات بیماریای قلبی رو کم می کنه.

  1. پاپ کورن خطر سرطان رو کم می کنه!

پاپ کورن

پاپ کورن با آنتی اکسیدانایی به نام پلی فنولا جفت و جور می شن و پلی فنولا نقش موثری در کاهش خطر دچار شدن به سرطانا قراردارند و با مصرف یه وعده پاپ کورن می تونین آنتی اکسیدانای لازم بدنتون رو تامین کنین.

  1. جویدن آدامس حافظه رو تقویت می کنه!

آدامس

تحقیقات محققان نشون میدن جویدن آدامس روی حافظه کوتاه مدت تاثیر داره و کارکرد مغز رو بهتر کنه.جالبه بدونین جویدن ادامس اشتها و هوس غذا رو کم می کنه و باعث کاهش وزن در دراز مدت می شه.

  1. فلفل تند دردها رو آرامش میده!

فلفل تند

فلفل قرمز در گذشته در کاربرده های پزشکی استفاده می شده و امروزه هم در پمادا و کرمای عضلانی و آرامش دهنده درد از فلفل قرمز استفاده می شه فلفل شامل ویتامین سی زیادیه و در بافتای بدن گرمای عمیقی بوجود میاره و واسه کاهش درد میشه از فلفل قرمز استفاده کرد.

  1. آدامس واسه دندانا خوبه!

آدامس

آدامسای ساخته از قندهای طبیعی و گیاهانی مانند نعناع و صنوبر عملی مانند مسواک رو واسه دندانا انجام میدن و ایدای دهن و پلاکای ایجاد شده رو نابود می کنن.

  1. شکلات واسه قلب خوبه!

شکلات

شکلات شامل ترکیبات به درد بخور و آنتی اکسیدانای زیادیه و باعث بهتر شدن کارکرد عضلات قلب می شه و می تونه در روزای گرم زمستون از مضرات آفتاب روی پوست شما و سوختگیا کم کنه.

  1. بستنی جانشین یه وعده غذاییه!

بستنی

بستنیای میوه ای و سالم به دلیل حجم بالای پروتئین و کالریایی که دارن می تونن به عنوان یه غذای سالم در وعده های غذایی استفاده شن و باعث ایجاد اخلاق خوشحال در مصرف کنندگانشان می شن.

  1. کیک تخم مرغ دلیل افزایش انرژی و کالری سوزی می شه.

کیک تخم مرغ

خواص مدیتیشن واسه پوست و زیبایی

امتیازات مدیتیشن

بازنشر باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *