سبز اندیشان امروز

«دیا میرزا» مقابل محمدرضا گلزار در سلام بمبئی بازی می‌کند

بازیگران سلام بمبئی

«دیا میرزا» به عنوان اولین بازیگر سینمای هند با امضاء قرارداد به فیلم سینمایی «سلام بمبئی» ملحق شد.

به گزارش ایسنا، در پرونده این بازیگر ٣۴ ساله هندی، ۴٠ فیلم به چشم می خورد؛ «دیا میرزا» در سال ٢٠٠٠ ،عنوان دختر شایسته آسیا و اقیانوسیه رو از اون خود کرد و در مدت فعالیتش در سینمای بالیوود، ۱۱ بار نامزد دریافت جایزه های جور واجور شد و تونست ۹ جایزه رو از اون خود کنه.

آخرین موفقیت «میرزا» بازی در فیلم«paanchadhyay»بود؛ این فیلم در خیلی از فستیوال های معتبر جهان پذیرفته شد و در جشنواره جیپورهند ، جایزه بهترین بازیگر زن به این بازیگراعطا شد.

میرزا در فیلم های «نمی تونم تورو از یاد ببرم » با سلمان خان ،«پارینیتا » با آمیتاب باچان،«باجگیری» با پریانکا چوپرا و أجی دیوگن «بهت نگفتم» با آیشواریا رای و آمیتاب باچان همبازی بوده.

اون قراره نقش مقابل محمدرضا گلزار رو در«سلام بمبئی» بازی کنه.

از دیگر بازیگران هندی که واسه اجرای نقش در پروژه مشترک سینمای ایران و هند با اونا گفتگو شده می توان به«اوم پوری»،«گلشن گروور» و «جاوید جفری» اشاره کرد.

«اوم پوری » بازیگر بین المللی هنده که در بیشتر از دویست فیلم در بالیوود و ده ها فیلم در هالیوود نقش آفرینی کرده.

هم اینکه شرکت «موشن پیکچر» در حال مشورت با آمیتاب باچانه تا با این بازیگر مشهور سینمای هند به توافق برسه، اگر این توافق انجام نشه حضور «اوم پوری» در نقش پدر،قطعیه.

طبق برنامه ریزی انجام شده عوامل ایرونی «سلام بمبئی» مهر ماه راهی هند می شن و فیلمبرداری هم از «اول نوامبر» برابر با «دهم آبان» در بالیوود کلید می خورد.

جالبه بدونین یه مدت پیش «پهلاج نیهالانی» مدیرکمپانی «موشن پیکچر» واسه قرارداد همکاری بین سینمای ایران و هند به تهران سفر کرد و با جواد نوروزبیگی جفت و جور کننده «سلام بمبئی » به توافقات پایانی رسیدن.

هم اینکه «عبدالله اسکندری»، «مجید میرفخرایی»، «ایرج شهزادی»، «علیرضا علویان»، «حسن پویا »به عنوان بهترین عوامل ایرونی به این فیلم ملحق شدن.

بعضی از عوامل فیلم: نویسنده و کارگردان: قربان محمدپور، جفت و جور کننده: جوادنوروزبیگی، جفت و جور کننده هند : پهلاج نیهالانی، آهنگساز :خوشحال شیخ، خواننده: سونو نیگام،طراح چهره پردازی: عبدالله اسکندری، طراح صحنه و لباس: مجیدمیرفخرایی ،صدابردار:ایرج شهزادی،صداگذار: علیرضا علویان،مدیرفیلمبرداری: حسن پویا،دستیار کارگردان: رضا شکرالله، مدیرتولید در ایران: حسین بشگرد،مدیرتولید در هند: فرزاد پاک،پخش در سینماهای هند: موشن پیکچر، پخش در کشورای اسکاندیناوی: نصرالله قریشی، مشاور رسانه ای و مدیرکمپین تبلیغاتی :محسن سرافراز.

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

عکس العمل هنرمندان به درگذشت داوود رشیدی

اخبار داغ سینما ایسنا محمدرضا گلزار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *