سبز اندیشان امروز

آب غنی از هیدروژن موثرترین آنتی اُکسیدان

می دونستین اکسیژنی که شما مصرف می کنین می تونه واسه شما مضر باشه؟ تحقیقات بسیاری اکسیژن فعال رو عامل اصلی بیماریهایی مثل؛ سرطان، قند و کلسترول خون ، بیماریهای اعصاب و روان مانند فراموشی و پارکینسون، لکه و چین و چروک پوست ، آسیبهای ورزشی و بسیاری دیگه می دانند.

idrogen آب غنی با هیدروژن

از حدود سال ۲۰۱۰ محققین، رادیکال های آزاد داغون کننده (Toxic ROS) که اکسیژن در شکل فعال خوده رو عامل مستقیم بروز مریضی های بزرگسال (یا مریضی های سبک زندگی) معرفی کرده ان. رادیکال آزاد داغون کننده عامل اصلی بیماریهایی چون تصلب شرایین، سکته مغزی، سکته قلبی، کلو آسما، کک و مک،چین و چروک، حتی سرطان مانند سرطان خون، درماتیت آتوپیک و … می باشه. تعدادزیادی از گزارشات علمی ۹۰ درصد تموم بیماریها رو – به جز دسته ای که عامل باکتریایی یا خارجی داشته باشن- مستقیما یا غیرمستقیم زیادی اکسیژن داغون کننده می دانند.

رادیکالهای آزاد داغون کننده چیجوری شکل می گیرند؟

رادیکالهای آزاد داغون کننده به اشکال جور واجور ایجاد می شن:

  • استرس
  • تغذیه ناجور
  • پر خوری و چاقی
  • در برابر همیشگی امواج جور واجور بودن از جمله: امواج الکترو مغناطیس، رادیو اکتیو ، رادیویی و حتی موبایل و آنتن های مخابراتی.
  • آلودگی
  • ورزش شدید فیزیکی.
  • سیگار

در برابر رادیکالهای آزاد داغون کننده چیکار باید کرد؟

بدن آدم تعدادی عملکرد دفاعی در برابر رادیکالهای آزاد داغون کننده داره. اول از همه SOD (superoxide dismutase) که آنزیمی طبیعی در بدنه که وظیفه ازبین بردن رادیکالهای آزاد داغون کننده رو داره.تولید SOD  در بدن در دهه ۲۰ از زندگی آدم حداکثره و بعد در اواخر دهه بیستم و از اوایل سی سالگی شروع به کاهش پیدا کردن می کنه و در آخر بین ۳۵ تا ۴۰ سالگی متوقف می شه.

باید دونست با در نظر گرفتن شرایط محیطی زندگی و شدت عوامل ایجاد کننده رادیکالهای آزاد داغون کننده، کم کم عوامل دفاعی بدن کارایی خود رو از دست میدن. در این شرایطه که پزشکان مصرف آنتی اکسیدان ها رو واسه مقابله با رادیکالهای آزاد پیشنهاد می کنن. آنتی اکسیدان ها در واقع نقش آنزیم مبارز با رادیکالهای آزاد داغون کننده رو دارن.

تعدادی آنتی اکسیدان طبیعی که به شکل غذایی نیازه تا مصرف شه وجود دارن. ویتامین C ، ویتامینE، و بتا کاروتن موجود در سبزیجات از اون جمله ان. هم اینکه اسید اوریک و کوآنزیمQ10  هم می تونه  رادیکالهای آزاد داغون کننده رو از بین ببرن.

آب غنی از هیدروژن موثرترین آنتی اکسیدان

تازگیا و در سالیان گذشته آب غنی از هیدروژن به عنوان آنتی اکسیدانی با اثر درمانی فراوون مانند پیشگیری از سرطان، کاهش کلسترول و قند خون، افزایش مقاومت بدن، کاهش چین و چروک و لکه های پوستی و بسیاری دیگه در تحقیقات بسیاری معرفی شده است. در این مورد مقالات و ارجاعات علمی بسیاری هست که می تونین به بعضی از مقالات مراجعه کنین.

هیدروژن میتونه به شکل انتخابی رادیکالهای آزاد داغون کننده رو بزداید، و تنها آنتی اکسیدانیه که میتونه در همه بافتهای بدن  و سلولهای مغزی حرکت کنه. همه سلولا در بدن آدم از آب و چربی تشکیل شدن و هیدروژن میتونه رادیکالهای آزاد داغون کننده رو در همه سلولها از اونجا که در هردوی آب و چربی حل می شه، نابود کنه.هیدروژن قدرتمندترین عامل احیاگره و پس از عکس العمل با رادیکالهای آزاد داغون کننده از بدن به شکل آب خارج می شه. در مورد فایده های درمانی آب غنی از هیدروژن می تونین به بخش خواص هیدروژن  مراجعه کنین.

هیدروژن ویژگیای بی بدیلی داره که به بعضی از اونا اشاره می شه:

۱۷۶ مرتبه موثرتر از ویتامین Cاز جهت قدرت  آنتی اکسیدانی

۸۶۵ مرتبه موثرتر از کو آنزیم Q10  از جهت قدرت آنتی اکسیدانی

بدون هیچ گونه ضرری واسه آدم

از بین برنده رادیکالهای آزاد داغون کننده به شکل انتخابی

در بدن حتی در صورت مصرف زیاد نخواد موند.

آب غنی از هیدروژن چیجوری تولید می شه؟

راه های زیادی واسه تولید آب غنی از هیدروژن هست ساده ترین و سریع ترین و کم هزینه ترین  اون تولید کننده آب غنی از هیدروژنه. این مولدها که تازگیا عرضه شدن . توانایی تولید آب غنی از هیدروژن در اندازه بالا که فایده های درمانی داشته باشن رو دارن. دستگاه تولید کننده آب غنی از هیدروژن  با برند ایدروژن که از حدود یکسال پیش نمایندگی خاورمیانه اون تو تهران شروع به فعالیت کرده یکی از مطرح ترین برنده ها در این حوزه س. ایدروژن ویژگی های منحصربفردی داره که در زیر به بعضی از اونا اشاره می شه:

–  قابل حمل بودن دستگاه با وزنی تنها ۳۰۰ گرم

–  سرعت بالا و تولید ۱۴۰۰ppb آب هیدروژن فقط در ۵ دقیقه

– موافق با شکل های جور واجور بطریای آب معدنی

– شارژ کامل فقط در ۱ ساعت و توانایی استفاده تا ۱۰ مرتبه با یه بار شارژ

– هسته اصلی ASTRACELL با تائیدیه از کشورای جور واجور  ساخت کشور ژاپن

– بدون هیچ مشکلات جانبی

– دارای تائیدیه از کشورای جور واجور

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *