سبز اندیشان امروز

«رالی ایرانی» / محمدرضا فروتن و الناز شاکردوست در یک رالی واقعی

عکس بازیگران

«علیرضا تهرانی» دستیار اول کارگردان، در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، ضمن اعلام این خبر گفت: مجموعه «رالی ایرونی» با حضور بازیگران شرکت کننده و جمعی دیگه از هنرمندان کشورمون تو تهران کلید خورد.

: اولین سری مسابقه با حضور سه گروه شرکت کننده شامل محمدرضا فروتن و سیروان خسروی، الناز شاکردوست و بهنوش بختیاری و نیما فلاح و سحر ولدبیگی ضبط می شه.

تهرانی گفت: «رالی ایرونی» یه فیلم ـ مسابقه در ژانر نمایش واقعی (reallityshow) است که واسه اولین بار در سینمای ایران و واسه نمایش خونگی ساخته می شه.

ایشون اضافه کرد: در این ژانر که در سینمای بین الملل سابقه بیشتری داره، یه فیلمنامه دقیق هست که بازیگران فقط از ۵۰ درصد اون باخبر می شن و پس همیشه در شرایط پیش بینی نشده قرار می گیرند که باید در اون به تصمیم برسن و فی البداهه با همدیگه رقابت می کنن. گروه بزرگ تولید و کارگردانی از هفته ها قبل از شروع رالی، همه شرایط رو آماده می کنن و جای دوربین ها رو پیدا می کنن و با در نظر گرفتن همه احتمالات و تصمیمات غیر شدنی بازیگران، صحنه رو آماده می کنن.

تهرانی گفت: در این فیلم ـ مسابقه که ۵۰ درصد اون نمایشیه، سه گروه بازیگران انتخاب می شن و مسابقه رو در سه شبونه روز به اتمام می رسونن. پایان فیلم سه روز بعد تو یه جنگل دورافتاده در شمال کشور هستش. «رالی ایرونی» شامل لوکیشن بزرگیه که از تهران شروع شده و تا نقاط دیگه ایران ادامه می یابد.

الناز شاکردوست بهنوش بختیاری محمدرضا فروتن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *