ثبت رکورد سریع ترین تایپ با بینی +عکس و فیلم

nose-typing2

مهارت تایپ متون با ۱۰ انگشت از اون دسته س که بسیاری علاقه دارن اون رو فرا گرفته و متون خود رو به سرعت وارد رایانه کنن. واسه به دست آوردن این مهارت تمرین و تکرار و تایپ متون جور واجور عنصر بسیار مهمیه.

مهارت تایپ ۱۰ انگشتی واسه  “محمد خورشید حسین” از هند یه کار بسیار کسل کننده س و اون راه حلی باحال واسه تایپ متون جدید و البته باحال پیدا کرده. این مرد با به کار گیری می تونه متنای جور واجور رو روی کیبورد وارد کرده و به برنامه ورد بده.

nose-typing

این مرد قبل از این رکورددار تایپ حروف الفبای انگلیسی بود که این کار رو فقط در ۳.۴۳ ثانیه انجام می داد اما این واسه وقتیه که از انگشتانش استفاده می کرد ولی حالا با به کار گیری بینی همین کار رو انجام میده و تونسته رکورد جدید رو به نام خودش به ثبت برسونه.

اون باید در کمترین زمان ممکن جمله ای طولانی که به انتخاب گینس بود روی کیبورد بدون غلط تایپ می کرد. قبل از این رکورد مربوط به فرد هندی دیگری بود که تو یه دقیقه و ۳۳ ثانیه این کار رو انجام داده ولی حالا با زمان ۴۸.۶۲ ثانیه این رکورد به خورشید حسین رسیده.

اون بیشتر از دو ساله که روی این مهارت کار می کنه و در این مدت چندین بار به بینی اش آسیب هم رسونده. اون میگه هر کیبورد بینی خودشو نیاز داره و واسه بینیای بزرگ باید کیبورهای خاص و بزرگتری تعبیه شه.

http://www.alamto.com/wp-content/uploads/2014/03/Khurshid_Hussain_Types_it_off_with_Nose.flv

تهوع آورترین رکوردهای گینس کدوما هستن؟

رکورد داران ایرونی در گینس+عکس

باشگاه خبرنگاران رکوردهای گینس