تیم رئال مادرید باز هم بر بارسلونا غلبه کرد

 به گزارش فارس، در مهم ترین دیدار از هفته بیست و ششم لالیگا اسپانیا تیم فوتبال رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در ال کلاسیکویی دیگه میزبان بارسلونای صدرنشین بود که این بازی در آخر با نتیجه ۲ بر یه به سود قوهای سپید تموم شد.

رئال مادرید در حالی در این بازی پا به میدون گذاشت که رونالدو در ترکیب اصلی این تیم حاضر نبود و موراتا جانشین ایشون در خط حمله ، عالی جواب اعتماد مورینیو رو داد و تونست در دقیقه ششم با پاس گل خود ، بنزما رو در موقعیت تک به تک بذاره تا این بازیکن گل اول رئال رو به ثمر برسونه.

در دقیقه ۱۸ لیونل مسی در اولین موقعیت خود تونست دروازه دیه گو لوپز رو باز کنه تا ضمن به ثمر رسوندن گل تساوی با ۱۸ گل زده با رکورد آلفردو دی استفانو در تعداد گل زده در ال کلاسیکو برابری کنه. هم اینکه مسی با گلی که به ثمر رساند، شانزدهمین بازی پشت سر هم در لالیگاه که موفق به گلزنی شده.

نیمه اول با همین نتیجه تساوی یه بر یه تموم شد.

در دقیقه ۵۷ نیمه دوم رونالدو و خدیرا به ترتیب به جای بنزما و کاکا به میدون رفتن تا نیروی هجومی رئال مادرید با اومدن رونالدو بیشتر شه. در دقیقه ۶۴ ضربه کاشته رونالدو رو ویکتور والدز از زیر تیرک افقی دروازه بیرون کشید.

سرخیو راموس در آخر در دقیقه ۸۱ گل دوم رئال رو به بارسلونایی که نیمه دوم رو خوب بازی نمی کرد زد تا رئال مادرید ۲ بر یه از بارسا پیش افتد.

در دقیقه ۸۷ هم ضربه ایستگاهی رونالدو با بدشانسی به تیرک افقی دروازه خورد و وارد دروازه نشد.

جنجالی ترین صحنه بازی در دقیقه ۹۳ اتفاق افتاد که سانچس در موحطه جریمه رئال مادرید سرنگون شد اما داور دستور ادامه بازی رو داد که با اعتراض شدید بازیکنان بارسلونا همراه بود.

در آخر هم بازی با نتیجه ۲ بر یه به سود رئال مادرید تموم شد.

در این بازی پیکه، دنی آلوز، آلبا، اینیستا و تیاگو از بارسلونا و بنزما، کوئنترائو، آربلوا و موراتا از رئال مادرید از داور کارت زرد گرفتن. هم اینکه والدز بعد از سوت پایان بازی به خاطر اعتراضای شدید به داور کارت قرمز گرفت .

غلبه ورزش ۳