توهین خواننده آمریکایی به مسجد/عکس

riana ریحاناژست های یه خواننده آمریکایی در مسجدی در ابوظبی باعث انتقادهای گسترده شده و کاربران اون رو متهم به بی احترامی به مقدسات مسلمانان کرده ان.  مقام های مسجد شیخ زاید به دنبال این ماجرا مجبور به اخراج این خواننده از محوطه مسجد شدن اما اون عکس هاش رو در اینترنت منتشر کرده.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر:رابین ریانا فنتی که به نام ریحانا یا ریانا شناخته می شه همیشه در دنیای موسیقی آمریکا کاراش جنجالی بوده اما حالا انتشار عکس هاش در محوطه مسجدی در امارات باعث انتقادهای جدی از اون شده. اون که به امارات سفر کرده بود در مسجد شیخ زاید شروع به عکاسی با ژست های عجیب و غریب می کنه که مقام های مسجد با اعتراض های به وجود اومده اون رو از مسجد بیرون می کنن. مقام های این مسجد با ارسال بیانیه ای ضمن تأکید بر بی احترامی این خواننده آمریکایی به احترام مسجد به عنوان مکان مقدس مسلمانان اعلام کرده ان که ریحانا و گروه همراهش حتی مجوز عکاس در این مسجد رو نداشته ان.

در این بیانیه با اشاره به این مسئله آمده: در مواردی مانند این مسئله که آدمایی با رفتار خود مانند گرفتن عکس ها ناجور از حدود فضای الهی مسجد تجاوز می کنن و ژست هایی می گیرند که در اختلاف با احترام یه مکان مقدسه فرد خطاکار به صورت با ادب باید از مسجد به بیرون رانده شه.

توهین خواننده آمریکایی به مسجد/عکس

ریحانا

ریحانا

با منتشر کردن تصاویر این خواننده حتی خیلی از طرفداران اون هم از این عکس های ناجور انتقاد کردن. در فضای مجازی کاربران این اقدام رو توهین به مقدسات مسلمانان دونسته و خواهان معذرت خواهی این خواننده شده ان. یکی از کاربران در کامنتی زیر این عکس ها نوشته: این نوع عکس گرفتن حتی با لباس پوشیده در مسجد مسلمانان بیریخت و یه اقدام توهین آمیزه. من فکر نکنم مسیحی ها هم حاضر باشن کسی عریان در کلیسا عکس بگیره! کاربری دیگه نوشته: به نظر ریحانا مسجد رو با سالن مد اشتباه گرفته. به چه دلیل به اون اجازه وارد شدن به مسجد رو داده ان ؟ هنوز این خواننده آمریکایی به انتقادهایی که در فضای مجازی در حال گسترشه جواب نداده.

noindex