سبز اندیشان امروز

آرزوهای عجیب یک مادربزرگ ۹۷ ساله+عکس

grandmother

یه مادربزرگ ۹۷ ساله آمریکایی پشت فرمون یه کامیون بزرگ نشست تا بتونه یکی از آرزوهاش رو در این سن و سال برآورده کنه.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر ؛ خیلی از مردم آرزوها و رویاهایی دارن که هیچوقت به تحقق اونا فکر نمی کنن. اما در نقطه مقابل بعضیا هستن که در هر سن و سال و شرایطی واسه رسیدن به آرزوهاشون تلاش می کنن. این مادربزرگ تو یه لیست بلند بالا اهداف و آرزوهاش رو نوشته و می خواد به همه اونا برسه. اون چندهفته پیش سوار یه کامیون شد تا یکی از آرزوهایی همیشگی اش برآورده شه.

«ورا آبروزی» پیرزن ۹۷ ساله در این باره میگه: « همیشه آرزو داشتم قبل اینکه بمیرم پشت فرمون یه کامیون بشینم و رانندگی کنم» خانوم آبروزی تحقق این آرزو رو مدیون نوه اش «کادی» است. کادی همیشه هوای مادربزرگش رو داشته و اون رو به کلاس رانندگی با کامیون می فرستاد. مادربزرگ هم هر روز بعد از تموم شدن کلاسش دور محله شون در «نیوجرسی» رانندگی می کرد.

پیرزن

اون بارها گفته که اصلا عصبانی نمی شه و از رانندگی کامیون هم هیچ هراسی نداره. مربی رانندگی اون میگه که خانوم آبروزی مشکلات کمی در رانندگی داره و می تونه با سرعت ۳۰ کیلومتر در ساعت حرکت کنه و کامیون رو مانند یه  راننده حرفه ای پارک کنه. اما این مادربزرگ بازیگوش می گوید اگه وارد بزرگراه شه با سرعت ۱۴۰ کیلومتر حرکت می کنه.

اون در روزی که قرار بود روبروی چشمون همه با کامیون رانندگی کنه گفت: « من همیشه عاشق رانندگی با یه کامیون ۱۸ چرخ بودم. البته این تنها آرزوی من در رانندگی نیس و دلم می خواد در آینده تجربه های دیگری در رانندگی به دست بیارم و هیچ هراسی  هم از تجربه کردن ندارم.»

این مادربزرگ ۹۷ ساله واسه روزای آینده و آرزوهای بعدش برنامه جدیدی ریخته و شاید نوه اش «کادی» مجبور باشه مشکلات بیشتری رو واسه تحقق آرزوهای عجیب مادربزرگ پشت سربگذارد. چون مادربزرگ به خبرنگارانی که دورش جمع شدن تا رانندگی اش رو تماشا کنن، از آرزوی جدیدش رونمایی کرد و گفت که دلش می خواد در مقام یه خلبان با هواپیما پرواز کنه! اما بعید به نظر می رسه این بار کادی بتونه مادربزرگش رو در آرزوی جدیدش کمک کنه.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

noindex خبرگزاری مهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *