سبز اندیشان امروز

آرایش صورت برای داشتن لبخندی زیباتر

لبخند نورانی

اگه لبخندتون، اونقدر که دوست دارین نورانی نیس، ما ناراحتی تون رو درک می کنیم. داشتن دندانه هایی که خیلی سفید نیستن آزار دهنده س. حالا خوبیش اینه راه حل های سریعی هست. این ترفندهای ساده رو امتحان کنین تا دندانهایتان در اسرع وقت سفیدتر بنظر برسن.

رژ لب رنگ توت رو امتحان کنین

تا بحال توجه کرده اید که  چیجوری یه پیراهن زرد با مشخص کردن رنگ زرد در پوستتون می تونه باعث شه صورتتون زرد بنظر برسه؟رژ لب هایی با ته رنگ زرد هم همین کار رو با دندون های شما می کنن. مارلا مالکوم، مدیر عامل شرکت Bluemercury به خاطر همین پیشنهاد می کنه از رنگهایی با ته رنگ آبی استفاده کنین.

اگه از رژ قرمز خوشتون نمی آید، از رنگ صورتی با تن آبی استفاده کنین. این رنگ ها باعث می شن دندون هاتون سفیدتر و روشن تر بنظر برسن و اگه نمی تونید از رنگ رژ همیشگی تون دست بکشین، از برق لب های آبی رنگ استفاده کنین که دارای درخشش آبی ظریفی هستن و می تونید اونا رو روی هر رژ لبی بزنین.

لب هاتون رو برجسته کنین

تلاش کنین دور لب ها، یه خط لب و برق لب بزنین و از یه کانسیلر روشن، دور مرز خارجی لب هاتون استفاده کنین. آنی مایو، آرایشگر و موسس Advanced Mineral Makeup می گوید: این کار باعث می شه که لب هاتون پر تر و دندون ها در اختلاف با رنگ لبتان، سفیدتر بنظر برسن.

سایه چشم مناسب انتخاب کنین

تیموتی استیرنمن، دندانپزشک خونواده در All Smiles Dental در ایلینوی می گوید: واسه آرایش چشم از سایه های سردتر مانند بنفش و سبز یا خط چشم آبی استفاده کنین. این سایه ها روی پلک چشم، با خطای دیدی که ایجاد می کنن، توجه رو از زردی دندون منحرف می کنن که بسیار موثر همه.

میوه ها و سبزیجات بیشتری بخورین

جین آستین، گوینده ی اخبار تلویزیون و مجری مسابقات و مصاحبه های تلویزیونیه. ایشون به خانوم هایی که می خواهند لبخندشون رو نورانی کنن می گوید که مقدار زیادی توت فرنگی بخورند! اون می گوید: توت فرنگی نه فقط واسه سلامتی شما خوبه، بلکه در میان جلسات حرفه ای سفید کردن دندانهایتان، اونا رو بطور طبیعی سفید نگاه می داره.

توت فرنگی ها، سفیدکنندهای طبیعی دندانه ها هستن، چون شامل ویتامین C (که به نابود کردن پلاک کمک می کنه) و یه قابض طبیعی (که به حذف لکه ها کمک می کنه) می باشن. دیگه سفیدکننده های خوراکی دندون ها عبارتند از میوه ها و سبزیجات ترد مثل سیب و کرفس.

دندون هاتون رو با وازلین بپوشونین!

جسیکا چیزی، دندانپزشک زیبایی و مالک Sugar Fix Dental Loft در شیکاگو می گوید:ممکنه عجیب و غریب بنظر برسه اما مالیدن یه لایه وازلین روی دندون ها از بروز هرگونه لکه های ناخوشایند مانند قهوه یا رژ لب جلوگیری می کنه، و به دندانه های شما ظاهری براق می دهد. خیلی از عکاسان موقع عکاسی از مدل ها ازاین ترفند استفاده می کنن.

از کرم برنزه استفاده کنین

یه ترفند عالی دیگه واسه روشن کردن لبخندتون، کانتورینگ صورت با کرم برنزه س. تسا مک کالو، آرایشگر سالن و اسپای G2O در بوستون می گوید: با ترکیب یه فونداسیون مات یا کرم برنزه در زیر استخون گونه و پایین پل بینی با یه رنگ تیره تر از رنگ پوستتون، می تونید صورتتون رو کانتور کرده و لبخندتون رو قشنگ تر کنین. یه مزیت دیگه: درخشش جذابی که بخاطر به کار گیری کرم برنزه کننده بوجود میاد، دندون های شما رو بسیار سفیدتر نشون میده.

بهترین محافظ اشعه UV در رژیم غذایی چیه؟

راهنمای انتخاب برس مناسب موی شما

آرایش صورت شکل های جور واجور لبخند سرخاب سفیداب فواید لبخند زدن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *