سبز اندیشان امروز

«کوچولو ترین» پدر و مادرهای دنیا+عکس

عکس جوون ترین پدر و مادرهای متولد دهه ۸۰ ایرونی

انتشار عکس جوون ترین پدر و مادرهای متولد دهه ۸۰ ایرونی عکس العمل زیادی رو در رسانه ها و افکار عمومی کشور داشت. اما این موضوع واسه مردم جهان اتفاق تازه ای نیس.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر ؛ با اینکه سن ازدواج در جهان و همینطور کشورمون هر لحظه بالاتر میره بعضی وقتا خبرهایی از زن و شوهرا و یا والدین کم سن و سال در گوشه و کنار جهان به گوش می رسه.

پدر ۱۲ ساله، مادر ۱۵ ساله

article-0-0399BAED000005DC-646_468x513.jpg

«شون استوارت» ۱۲ ساله و «اما وبستر» ۱۵ ساله در ۲۰ ژانویه ۱۹۹۸صاحب بچه می شن تا در صدراخبار بریتانیا قرار بگیرن. اما اونا در کارشون تنها نبودن ۱۲ سال بعد پدر دیگری لقب این پدرو مادر جوون رو از اونا گرفت. ولی قصه «شون» و «اِما» خوب ادامه پیدا نکرد تا در ۱۲ سالگی کودکشون «اما» از «شون» جدا و با کس دیگه ای ازدواج کنه «شون» هم قصه پدر جوون دیگه بریتانیا رو در زندان این کشور می شنوه .

پدر ۱۳ ساله، مادر ۱۵ ساله

Alfie-Patten102.jpg

یه بچه مدرسه ای در انگلستان در سال ۲۰۰۹ پدر شد. با این اتفاق «آلفی پاتن» ۱۳ ساله تونست رکورد جوانترین پدر بریتانیا رو که در اختیار یه پدر ۱۵ ساله بود جابه جا کنه. مادر این نوزاد همکلاسی آلفیه که زمان تولد فرزندش ۱۵ سال داشت. بعد از این اتفاق پدرو مادر این پسربچه به عنوان بدترین پدر و مادر انگلستان انتخاب شدن.

مادر ۱۱ ساله

edit 95969e52.jpg

«ترزا میدلتون» در ۱۱ سالگی باردار شد و با اینکه همه ایشون رو به سقط جنین مجبور می کردن اما اون با سن کمی که داشت عزمشو جزم کرد فرزندش رو نگه داره چون محبت زیادی نسبت به کودکش داشت و این باعث شد ترزا در سال ۲۰۰۶ جوون ترین مادر بریتانیا انتخاب شه.

پدر ۱۳ ساله، مادر ۱۲ ساله

blogger-image--128330834.jpg

در آوریل سال ۲۰۱۴ خبر بچه دار شدن یه زوج کم سن و سال دوباره مردم انگلستان رو متعجب کرد. این دختر وقتی از پسری ۱۲ ساله باردار شد که هنوز در مقطع ابتدایی درس می خواند. به گفته بعضی منابع نزدیک به خونواده این زوج کم سن و سال این دو باهم عزمشونو جزم کردن که واسه موندگاری عشق و محبتشون به صورت آگاهانه بچه دار شن. مادربزرگ این نوزاد۲۷ سال داره و به عنوان جوون ترین مادربزرگ بریتانیا انتخاب شد.

مادر ۱۵ ساله با دو بچه

edit.jpg

«آلیشا گرکسون» یکی از جوون ترین مادران دنیاست که دو بچه داره. آلیشا دختری خجالتی بود که در منطقه ای به غیر از محل تولدش زندگی می کرد و به خاطر لهجه محلی اش از راه همکلاسی هاش همیشه مسخره می شد تا اینکه یه روز آلیشا در حالی که ۱۲ سالش بود مادر شد.اون تونست تا ۲۲ دقیقه قبل از زایمون این موضوع رو حتی از مادرش مخفی کنه. آلیشا در ۱۴ سالگی هم واسه بار دوم باردار شد تا در ۱۵ سالگی صاحب دو بچه باشه.

مادر ۱۳ ساله

edit.275291-helena-dean.jpg

«هلنا دین» استرالیایی تنها ۱۳ سال داشت که فرزندش رو در آغوش گرفت. هلنا درباره بارداری و زایمون میگه که احساس تلخ و شیرینی رو سپری کرده. شیرین از این دید که نوزادش رو در آغوش کشیده و تلخ واسه اینکه هنوز خودش کودکه و دلش می خواد دوران کودکیش رو بگذراند و بازی کنه. همکلاسیش در مدرسه در حال درس خوندن هستن اما باید در خونه بشینه و کتابهایی درباره مادر شدن بخونه.

هندوستان مرکز زوجای کوچیک

کشور هندوستان مرکز ازدواجای غیرمعمولی و عجیب و ناشناس که هرچند وقت یه بار سوژه رسانه های جهان می شه. خیلی از عکاسانی که به این کشور سفر می کنن عکسای خیلی از ازدواج کودکان و نوجوانان و مادران کم سن و سال این کشور گرفتن که بازتابای رسانه ای زیادی داشته اما نام و نشون درست و اطلاعات دقیقی از این زن و شوهرا و مادر کم سن و سال در دسترس نیس.

0.052303001350446980_irannaz_com.jpg

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

noindex خبرگزاری مهر مطالب باحال روز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *