معرفی اولین انجمن متخصصین دیجیتال مارکتینگ  ایران

معرفی اولین انجمن متخصصین دیجیتال مارکتینگ ایران

روز جمعه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ نقطه عطفی در مجموعه آکادمی دیجیتال مارکتینگ بود. نزدیک به صد نفر از علم پژوهان این موسسه تو یه مراسم رسمی و البته دوستانه دور هم جمع شدن تا اولین انجمن متخصصین دیجیتال مارکتینگ ایران با راه و روش تشکیل فضایی تخصصی واسه همه دیجیتال مارکترهای ایران معرفی شه. همه افراد شرکت کننده در این دورهمی به عنوان اولین اعضای انجمن معرفی شدن و در ادامه سیاست ها و کارگروه های انجمن معرفی گردید. بی شک این انجمن بهترین مکان واسه رد و بدل کردن اطلاعات و به کار گیری تجربیات متخصصین دیجیتال مارکتینگ هستش و واسه اعضای اون امتیازات بسیار زیادی در نظر گرفته شده است.

امتیازات عضویت در انجمن متخصصین دیجیتال مارکتینگ

  1. تخفیف درصدی به کار گیری خدمات آکادمی  (این سرویس با در نظر گرفتن سوابق کاربر و فعالیت ایشون در انجمن متغیر است)
  2. راه اندازی پروفایل اعضا در سایت، سیستم تیکتینگ و رابطه اعضا با آکادمی و هم اینکه اطلاع از دوره هایی که تا الان گذرونده ان و یا باید بگذرونن
  3. اشتراک گذاری (مشاوره گروهی) تجربه های اعضا با حضور مدرسین آکادمی (هر ماه یه جلسه)
  4. باخبر شدن از آخرین نتیجه های کار و فوت وفن های شبکه سازی با هدف مشارکت در پروژه (کارفرما-پیمانکار)
  5. و بسیاری امتیازات دیگه

در ادامه مراسم علم پژوهان آکادمی به معرفی کار و کاسبی ها و کسب و کارای خود پرداختن و فرصت بسیار مناسبی واسه بحث و گفتگو میان شرکت کنندگان در جهت به اشتراک گذاری تجربیات فردی هرکی در مورد کاری خود بوجود اومد و آکادمی دیجیتال مارکتینگ هم به معرفی دو دوره جدید خود یعنی دوره مهندسی فروش، (با مدرک گوگل) و هم اینکه پرداخت.

در آخر مراسم بعد از خوردن ناهار و گفتگوی شرکت کنندگان با همدیگه، جشن فارغ التحصیلی واسه علم پژوهان گرفته شد که طی اون مدارک این عزیزان به اونا اعطا گردید و هر کدوم از این دوستان مختصری از تغییر فضای کاری خود بعد از گذروندن دوره های آکادمی و هم اینکه دلیل انتخاب آکادمی دیجیتال مارکتینگ رو توضیح دادن.

مراسم آکادمی

[contact-form-7 id=”۵۲۵۹″ title=”دورهمی آکادمی دریافت اطلاعات”]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *