جاهای دیدنی جزیره کیش برای دیدن در نوروز

اگه قصد خرید تور کیش رو دارین، خوندن این مطلب رو به شما پیشنهاد می کنیم.

انتخاب بهترین مکان واسه گذروندن تعطیلات نوروز همیشه یکی از نگرانی های مسافرین بوده و براساس نوع سفر و اندازه بودجه مورد نظر، گزینه های مختلفی روی میز قرار می گیرد. NextHoliday در سری مطالب گردشگری خاص نوروز به کجا سفر کنیم به بررسی پرطرفدارترین مقاصد گردشگری واسه تعطیلات نوروز می پردازه و نقاط مثبت و منفی اونا رو بررسی می کنه.

کیش

آرامش، آرامش و آرامش، چیزایی هستن که نوروز هر سال پای هزاران گردشگر رو به این جزیره می کشونن. دریای آروم، ساحل گرم، شب های پرنشاط، و آرامش بی نظیری که در تک تک لحظات اقامت در جزیره احساس می کنین، کیش رو به مروارید خلیج فارس بدل کرده.

این جزیره مرجانی در فاصله ۱۸ کیلومتری کرانه جنوبی ایران و در میان آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده. آب و هوای معتدل و آفتابی جزیره در ایام نوروز، ساحل شنی نقره ای، دریای آروم، و مراکز خرید زیاد کوچیک و بزرگ، از مهمترین دلیل های استقبال گردشگران از این قطب توریستی داخلی در تعطیلات نوروز هستن. همونطور که می دونین این استقبال گردشگران با افزایش نسبی قیمت تورها هم همراه س، اما واسه کسائی که به دنبال مکانی آروم واسه گذروندن تعطیلاتند، و قصد سفر خارجی ندارن، بازم یکی از بهترین گزینه ها به حساب می رود.

نوروز در کیش

البته تموم دیدنی های کیش به ساحل و پارک های ساحلی اون خلاصه نمی شه. کشتی یونانی که از سال ۱۳۴۵ تا به امروز در نزدیکی ساحل زمین گیر شده، شهر باستانی حریره، شهر زیرزمینی کاریز با قدمتی چندهزار ساله، پارک دلفین ها، آب انبار، گذر هنرمندان، و چندین و چند جاذبه تاریخی و طبیعی دیگه، از جمله دیدنی های این جزیره ی قشنگتر هستن.

نوروز در کیش

نوروز در کیش

اگه از طرفداران خرید و گشت وگذار در مراکز خرید و بازارها هستین، جزیره کیش میزبان خوبی واسه شماس. تنوع جنسا و تعداد مراکز خرید به صورتیه که بعیده کسی دست خالی به خونه برگرده. قبل از بازدید از چند مرکز خرید و مقایسه قیمت ها و کیفیت های جور واجور موجود در بازار، جنسای مورد علاقه خود رو خریداری نکنین. پردیس ۱ و ۲، پانیذ، مرکز خرید مروارید، مریم، زیتون، و مرکز تجاری کیش، از مهمترین مراکز خرید جزیره هستن.

NextHoliday.ir منبع تور لحظه آخری | تور مشهد

دیدنی ترین دریاچه های ایران

جاهای دیدنی و گردشگری ایلام