سبز اندیشان امروز

آرایش هایی که خانم های دوست دارند اما آقایان نمی پسندند!

آرایشایی که خانمای دوست دارن اما آقایون دوست ندارن!

رژلب های شبرنگی، سایه چشم آبی، کرم پودرهای براق و برنزه کننده های طلایی. باید بدونین که هر آرایشی که به چشمتون قشنگتر می آید واسه همه جذاب نیس، مخصوصاً واسه آقایون. تجربه نشون داده که بعضی از آرایش های بسیار مورد علاقه خانوم ها واسه آقایون ناامید کننده س.

۱. کرم پودر و پنکک غلیظ: کلفت شدن پوست به خاطر مالیدن کرم پودر و پنکک زیاد روی اون اصلاً مورد علاقه آقایون نیس. هیچ مردی دوست نداره گونه زنی رو ببوسد و بعد ببینه که کل صورت خودش هم کرم پودری شده. خوبه که با کرم پودر صورتتون رو صاف کنین اما نباید زیاده روی کنین. یکدست بودن رنگ پوست بعد از مالیدن کرم پودر هم مسئله بسیار مهمیه که آقایون خیلی به اون توجه می کنن.

۲. برجسته کردن سر: هیچ مردی از برجسته کردن سر با به کار گیری چیزای جور واجور خوشش نمی آید. از هر وسیله آرایش مویی که باعث شه سرتون زیادتر از اندازه و به طور عجیب بزرگ شه دوری کنین.

۳– رژلب های شبرنگ: شاید این روزا رژلب های شبرنگ مد شده باشه اما نظر بعضی از مردها به کلی با اون فرق داره. لب های نارنجی به طور کاملً با اون چیزی که مردها به اون عادت داشته ان فرق می کنه و اصلاً مورد علاقه اونا نیس.

۴– ابروهای خیلی نازک: نازک بودن زیادتر از اندازه ابروها چون اصلاً طبیعی به نظر نمی رسد نظر آقایون رو جلب نمی کنه.

۵– سایه چشم توپُر: سایه های توپُر با رنگ های مخصوصا آبی با اینکه این روزا دوباره مُد شده اما به نظر آقایون هنوز کهنه و از مُد افتاده. از نظر بیشتر آقایون، سایه چشم دودی اگه درست استفاده شه بسیار جذاب و عالیه اما اگه بد استفاده شه واقعاً وحشت انگیزه. قبل اینکه بخواین این سایه رو امتحان کنین حتماً از یه متخصص کمک بگیرین.

۶. گونه های سرخ: به نظر آقایون رنگ قرمز واسه خانوم های سن بالا هستش. مردها معمولاً یه جور آرایش رو دوست دارن که صورت رو به طور کاملً طبیعی نشون بده.

۷. لب های دورنگ: وقتی رنگ دورلبتان (خط لب) با رنگ رژ هماهنگ نباشه در نظر آقایون هیچ جلوه ای نخواد داشت.

۸. برق و اکلیل: به کار گیری پنکک های اکلیل دار واسه کل صورت نه تنها هیچ جذابیتی به شما نمی دهد بلکه می تونه از جذابیت بقیه قسمت های آرایشتان هم کم کنه.

منبع:mardoman.net

جمع آوری: آلامتو

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *