سبز اندیشان امروز

Zip World؛ یک جاذبه گردشگری مهیج و ترسناک در انگلیس

Longest-zip-wire01

اگه قصد سفر به انگلیس رو دارین و از هیجان زیاد خوشتون میاد پیشنهاد میکنیم حتماً Zip World رو تجربه کنین.

به گزارش به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ یکی از صنعتای رو به رشد دنیا صنعت توریسته که در اون جاذبه های توریستی نقش اساسی رو اجرا می کنن. مکانای باستانی و جاذبه های مدرن از جمله مهمترین عناصر گردشگری هر کشور هستن.

Longest-zip-wire02

“رابرت هاردمن” یه مهندس انگلیسی تازگیا جاذبه ای ترسناک و هیجان انگیزرا در انگلستان رونمایی کرده که می تونه افراد پردل و جربزه رو به این کشور بکشونه چون که تا حالا چاذبه ای به مانند اون در دنیا وجود نداشته.

این وسیله مثل یه تله کابین کار می کنه که کابینی واسه اون تعبیه نشده و شما خودتون به کابلا وصل میشین و با سرعتی باورنکردنی از کوه به سمت پایین حرکت می کنین.

در این وسیله اول باید لباسای ایمنی رو به تن کرد و بعد با کابلایی به کابل اصلی شما رو وصل می کنن. این باعث می شه که صورت شما رو به زمین باشه و لحظات ترسناکی در پیش روی شما باشه. با خلاص شدن از محل ابتدایی با سرعت ۱۵۰ کیلومتر به سمت پایین کوه حرکت می کنین و تموم مدت باید از روی جنگل و کوه های صخره ای عبور کنین.

این دستگاه در شما ولز نصب و در میان کوه های “Penrhyn Quarry” قرار داره. سازنده این دستگاه میگه واسه به کار گیری اون شرایطی مانند نداشتن سن بالای ۵۵ سال و نبود هیچ علامت مریضی قلبی در افراده.

Longest-zip-wire03

دیدنی ترین مکانای اروپا

۱۸ مورد از دیدنیهای بریتانیا + اطلاعات خواندنی

بازنشر باشگاه خبرنگاران تور انگلیس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *