سبز اندیشان امروز

Lexus قوی ترین خودروی هیبریدی + عکس

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ با بررسی طراحی درهمان نگاه اول متوجه می شیم که Lexus، کارایی دینامیکی این خودرو رو هم بهتر کرده. این مدل در نوع مسابقه ای با طراحی خارجی متفاوت و المان های داخلی و خصوصیات دینامیکی مخصوص رقابت های ورزشی هم ارائه می شه. هردو نسخه هم در سال جاری وارد بازار اروپا می شن. در این نمایشگاه طرح کوپه Lexus LF-LC هیبریدی هم به نمایش گذاشته می شه.

طراحی داخلی این خودرو با تمرکز کامل واسه راحتی راننده انجام شده. می تونیم طراحی مبدعانه این شرکت رو هم مشاهده کنیم. ترکیب جلو پنجره بزرگ و باریک و طراحی پشت خودرو، طرحی مهندسانه و قشنگتر به وجود آورده. این طرح، به کار گیری فیبرکربن سبک و به کار گیری موتورهای تموم هیبریدی نسل جدید رو در کنار هم به نمایش می گذارد.

مطمئناً تماشاگر پلتفرمی بی اشکال واسه نسل بعدی سیستم پیش ران ترکیبی Lexus  که یه مجموعه باتری با انرژی بالا رو هم در دل خود جای داده هستیم. این باتری به شکلی طراحی شده تا توانی بیشتر رو از مجموعه ای کوچیک تر از چیزی که در مدل های تموم هیبریدی رایج Lexus مشاهده می کنیم تولید کنه. به هر حال، خودرو می تونه ماکزیمم توان ۵۰۰ اسب بخار(۳۷۲ کیلووات) تولید کنه که بدون معناست که این خودرو نیرویی بیشتر از هر خودروی هیبریدی دیگه Lexus تولید می کنه.

باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *