سبز اندیشان امروز

iدایتی باشگاه استیل آذین را منحل کرد!

iدایتی باشگاه استیل آذین رو منحل کرد!

حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین پس از شکست ۲ بر یه برابر پرسپولیس بیانیه ای صادر کرد.

نسخه ای از این بیانیه که در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته به توضیح زیره:

“پیروزی ناجوانمردانه ای که امروز در فوتبال ایران اتفاق افتاد رو به مسئولان فوتبال شادباش می گویم. این برد رو با در نظر گرفتن بحث هایی که چند وقت پیش مبنی بر حذف استیل آذین از یکی از بزرگان ورزش شنیدم شادباش می گویم.

خدا شاهده اینجانب واسه انجام وظیفه و تکلیف به کشور عزیزم ایران تموم تلاش و تلاشم خودمو کردم تا در این ۵ سال با تموم وجود و سرمایه کافی و خلوص قصد خودمو به جوانان نشون دهم. به خاطر همین پا به میدون ورزش گذاشتم تا پولی که از زحماتم به دستم میاد صرف مسئله ای به جز ورزش نشه.

حالا می بینم دستان ناپاک نمی خواهند بخش خصوصی در فوتبال فعال باشه و بهتره من هم دیگه نباشم و می گویم بدرود فوتبال.

امیدوارم مدیران و مسئولان ارشد جمهوری اسلامی ایران در سال جهاد اقتصادی که فرمون بر پیشرفت بخش خصوصی داده ان دستان ناپاک رو از فوتبال ما دور کنن و عدالت در فوتبال رعایت و تشکیل بشه.

ضمن معذرت خواهی از مردم شریف ایران و کسائی که ورزش و فوتبال جوانمردانه رو دوست دارن از همه کسائی که در این ۵ سال منو همراهی کردن و اعضای هیات مدیره و مدیران باشگاه و بازیکنان و خبرنگارانی که بدون چشمداشت در کنار ما بودن از این فوتبال خداحافظی می کنم و عطایش رو به لقایش می بخشم و انحلال استیل آذین رو اعلام می کنم.

اگه بتونم در جاهای دیگه مخصوصا در مورد اقتصادی و اجتماعی خدمت کنم مثل سرباز جمهوری اسلامی ایران در خدمت هستم. از همه حلالیت می خواهم و امیدوارم خدا منو مورد لطف خود بذاره.

حسین هدایتی دولابی

سرباز جمهوری اسلامی ایران ”

منبع: varzesh3.com

جمع آوری: آلامتو

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *