سبز اندیشان امروز

Emma Waston اینبار در فیلم هفته من با مرلین می درخشد

آلامتو : طرفداران فیلم سینمایی هری پاتر که ۷ قسمت و چندین سال به طول رسید حتماً با «اما واستون» آشنا هستن ، بازیگری توانا و البته قشنگتر …

Emma Waston

به گزارش خبرنگار سرویس سینمایی، در این فیلم که قراره از شبکه بی بی سی پخش شه، «میشل ویلیامز» نقش مونرو و «کنت براناگ» در نقش الیور ظاهر می شن. کارگردانی این فیلم رو «سیمون کورتیس» و نویسندگی اون رو «آدریان هوج» رو دوش داره.

براساس گزارش تلگراف، «اما واتسون» پس از چند سال درخشش در «هری پاتر» این بار در این فیلم در نقش دختری هم سن و سال خود به اجرای نقش می پردازه. ایشون که تازگیا از دانشگاه آکسفورد برگشته روی صفحه سایت خود این جور می نویسه: “امیدوارم همتون از دیدن «هفته من با مارلین» لذت ببرین.”

«هفته من با مرلین” هفته ای رو به تصویر میکشه که مرلین مونرو در سال ۱۹۵۷ در بریتانیا هنگام بازی در فیلم «شاهزاده و دختر رقاص» با لارنس الیور سپری کرد. در این فیلم «دیم جودی» برنده جایزه اسکار در نقش مکمل به عنوان یه نویسنده به نام «دیم سیبیل تورنتون» هنرنمایی می کنه.

این فیلم در جشنواره فیلم کن با استقبال منتقدان روبرو شد. هم اینکه میشل ویلیامز به دلیل بازی عجیب اش در نقش مرلین مورد ستایش همه قرار گرفت.

بازنشر : آلامتو

به نقل از :

اما واتسون خبرگزاری برنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *