سبز اندیشان امروز

۹ کشته در پی تصادف مینی بوس دانشگاه پیام نور!

9 کشته به دنبال تصادف مینی بوس دانشگاه پیام نور!

رئیس دانشگاه اراک گفت: حادثه ای که شنبه ۲۳ بهمن ماه در جاده اراک به قم واسه مینی بوس دانشجویان دانشگاه پیام نور استان مرکزی اتفاق افتاد ۹ دانشجو رو قربونی خود کرد.

رضا صادقی سرابی رئیس دانشگاه اراک که به عنوان دانشگاه مادر استان مرکزی فعالیت می کنه در گفت و گو با مهر جزئیات حادثه جاده ای شنبه ۲۳ بهمن ماه که گریبان دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور استان مرکزی رو گرفت توضیح داد.

صادقی سرابی با بیان اینکه این دانشجویان مربوط به دانشگاه پیام نور شهرستان های استان مرکزی بوده ان گفت: این دانشجویان که همه دختر بوده و از دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور شهرستان های استان مرکزی بوده ان قرار بوده واسه شرکت در جلسه ای به قم برن اما بدیش اینه تقریبا در میونه راه بین اراک و قم دچار حادثه می شن.

رئیس دانشگاه اراک در تشریح جزئیات این حادثه گفت: این حادثه وقتی رخ می دهد که یه تریلی حامل بار دچار انحراف کامل شده و وارد جاده مقابل می شه و به مینی بوس حامل دانشجویان برخورد می کنه.

ایشون درباره آمار فوتی و جراحت دانشجویان در این حادثه ، گفت: آمار اولیه نشون می دهد که ۹ نفر از این دانشجویان فوت شده و ۶ نفر هم شدیدا زخمی شده ان که حالشون خیلی هم مناسب نیس.

صادقی سرابی درباره آخرین وضعیت بررسی این حادثه جاده ای گفت: این بحث یه مقدار عمیقه. عمق فاجعه برامون سنگینه و خونواده های زیادی در رنج هستن.

رئیس دانشگاه اراک با بیان اینکه کلیه دانشجویان فوت شده در این حادثه جاده ای از بومیان این استان بوده ان، درباره برنامه تشییع پیکرشان گفت: احتمال می رود تا ظهر هماهنگی های لازم واسه تشییع پیکر این دانشجویان پایانی شه.

جمع آوری: آلامتو

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *