سبز اندیشان امروز

۹ قانونی که زوج‌های شاد آن را نادیده می‌گیرند

زوج خوشبخت

به گزارش آلامتو به نقل از prevention ؛ نصیحت هایی که از نسلی به نسل دیگه منتقل می شه در بعضی از موارد اون طور که فکر می کنین موثر نیس. در بعضی از موارد مهم ترین کاری که واسه داشتن یه رابطه خوشحال باید انجام بدین اینه که قوانین قدیمی رو ندیده بگیرین.

قانون اول: هیچوقت با خشم به تختخواب نرید

شما این قانون رو میلیون ها بار شنیده اید اما بعضی از اوقات داشتن یه خواب خوب شبونه می تونه نتیجه بهتری نسبت به جر وبحث های طولانی داشته باشه. با اینکه این قانون در اول خوب به نظر می رسد اما توانایی آروم بودن و بحث های منطقی بسیار مهم تره. در بعضی از مواقع بهتره بدون جرو بحث کردن به تختخواب برید و اجازه بدید کمی آروم باشین. خوابیدن می تونه شما رو آروم تر کنه در این صورت می تونید تصمیم عاقلانه ای بگیرین.

قانون دوم: رازی رو از همسرتون مخفی نکنین

بسته به شرایط موجود، شفاف بودن می تونه آسیب های جدی به رابطه شما وارد کنه. بعضی از موارد در زندگی هر فردی هست که باید واسه خودش باشه و احتیاجی نیس طرف مقابل اون رو بدونه. پس این قانون قدیمی در همه موقعیت ها صدق نمی کنه. لازم نیس همه جزییات گذشته خود رو واسه همسرتون بازگو کنین.

قانون سوم: با بحث و صحبت مشکلات خود رو حل کنین

بیشتر زوج ها وقتی که مشکلی دارن تلاش می کنن همه جزییات اون رو بررسی کنن. اون ها جر و بحث کردن رو تموم نمی کنن و تلاش می کنن مکالمات طولانی در مورد این مشکلات داشته باشن. این کار هیچ کمکی به حل مشکل نمیکنه. در بیشتر موارد بهتره به جای به کار گیری این قانون ، به همدیگه اعتماد کنیم.

قانون چهارم: تلاش نکنین همسر خود رو تغییر بدید

اگه چیزی شما رو اذیت می کنه، بهتره راه حلی براش پیدا کنین. در این جوری شرایط سکوت کردن چیزی رو حل نمی کنه. با اینکه نمی توان همه عادت های یه فرد رو عوض کرد اما اگه بتونین صحبت آزادانه ای در مورد مسائل و مشکلات داشته باشین زوج بهتری هستین. به جای اینکه بخواین همسر خود رو تغییر بدید بهتره نیازای خود رو در زمان های عاشقانه با اون در میان بذارین.

قانون پنجم: چیزهای مورد علاقه خود رو حفظ کنین

بعضی از زوج ها بهتر می دونن تا جایی که ممکنه با همدیگه باشن. این شرایط واسه اون ها عالیه. با اینکه زوج ها چیزهای مورد علاقه جور واجور و جداگونه ای دارن اما دوست دارن با هم باشن. شما نمی تونید فقط به چیزهای مورد علاقه و خواسته های خود فکر کنین.

کارای خونه

قانون ششم: کارای خونه رو به طور مساوی تقسیم کنین

تصور کنین وقتی که بیشتر از وظایف خود در خونه کار کنین چه احساسی دارید. واسه بعضی از زوج ها این شرایط کلید خوشحالی و سرزندگیه. اگه می خواهید زندگی شادی داشته باشین نباید به دنبال تقسیم مساوی وظایف در منزل باشین. هیچکی دوست نداره در این شرایط زندگی کنه. تنها شادی و خوشحالیه که تو یه رابطه حرف اول رو می زند.

قانون هفتم: روزای عاشقانه منظمی داشته باشین

همه افراد زمان کافی واسه اینکار رو ندارن. شما نمی تونید در روزای مشخصی از هفته، فرزندان خود رو در منزل تنها بذارین و با هم به بیرون برید و خوشحال باشین. در زندگی مشکلات و نگرانی های زیادی هست. بیشتر زوج های خوشحال هم به این قانون معتقد نیستن. اون ها از هر فرصتی واسه عاشق بودن استفاده می کنن. تماشای تلویزیون در کنار هم، شام خوردن یا انجام تفریحات دیگه می تونه به همین اندازه به درد بخور باشه.

قانون هشتم: عشق رو در اولویت اول خود بذارین

در دنیای پر مشغله امروزی، عشق معمولا فراموش می شه. هممون می دانیم که همدیگه رو دوست داریم و تلاش نمی کنیم این عشق رو به صورت گفتاری بگیم. هیچ کدوم از این موارد نمی تونه رابطه ما رو خراب کنین.

زندگی خوشحال

قانون نهم: کودکان رو وارد تختخواب خود نکنین

شما می تونید کودکان خود رو در تختخواب خود داشته باشین. کی می گوید روابط جنسی فقط در تختخواب باید اتفاق بیفته. شما می تونید این فرصت رو در هر جایی بسازین.

راه های افزایش هورمون شادی

چیجوری یه زندگی سالم داشته باشیم؟

خوشبختی زناشویی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *