سبز اندیشان امروز

۸۲ سال رانندگی بدون گواهینامه + عکس

Susie Dixon

رانندگی بدون گواهینامه در هر کشوری خلاف قانونه البته همیشه کسائی پیدا می شن که بدون گواهینامه رانندگی کنن اما این افراد معمولاً خیلی زود به سراغ گواهینامه رفته و رانندگی با گواهینامه رو بهتر می دونن …

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، “سوزی دیکسون” زن انگلیسی که به زودی ۱۰۰ ساله می شه ، ۸۲ ساله که بدون گذروندن امتحان رانندگی ، در خیابونا وجادها رانندگی می کنه. این زن انگلیسی در سال ۱۹۳۰ ، بدون گذروندن دوره های مربوط به گرفتن گواهینامه ، مدرک لازم خود رو خریده س. اون از اون به بعد هر ۳ سال یه بار در آزمونای پزشکی مربوط به رانندگی شرکت کرده و هر سال تونسته با موفقیت در این آزمونها مجوز رانندگی خود رو واسه ۳ سال دیگه تمدید کنه.

نکته باحال در مورد این بانوی انگلیسی اینه که ایشون در تموم این مدت حتی یه بار تصادف نکرده و حتی یه بار هم جریمه نشده. اون در سالهای گذشته دیگه در طول شب رانندگی نمی کنه و بیشتر در طول روز واسه خرید کردن و یا ملاقات فرزندان و یا نوه هاش از اتومبیل استفاده می کنه.

اون خود در این باره این جور توضیح میده: من در سن ۱۸ سالگی با اتومبیل بابام رانندگی رو یاد گرفتم. اتومبیل بابام از وضعیت خوبی بهره مند نبود و من از همون اول واسه دنده عوض کردن هم مشکل داشتم. اون الان ۵ نوه و ۴ بچه داره. یکی از فرزندان اون ، راجر در سال ۲۰۰۷ و در سن ۶۱ سالگی بر اثر یه حادثه موقع مسابقه اتومبیل رانی در کشور بلژیک کشته شد.

راهنمای خرید خودرو مناسب

خودروهایی که خانوما دوست دارن

باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *