سبز اندیشان امروز

۲ ابزار تحسین برانگیز سئو که باید بشناسید

حرفا و اعمال ما همیشه در فکر ما یا روی کاغذ نقش نمی بندند. بعضی وقتا این ایده ها در آغوش سایتا رها می شن و در تجسم کلمات و جملات جون می گیرن. کلماتی که در کل محتوا سایتا رو تشکیل میدن و به واسطه سئو به چشم مخاطب میان. با اینکه سئو چیزی ضروی واسه بالا کشیدن محتوا و ساختار سایتا ضعیف و قویه اما خوب میدونیم که مدیر سایت هیچوقت نمی تونه سئوکار همه فن حریف باشه و خودش واسه انجام امور بهینه سازی سایتش دست به کار شه.

سئو

در این مواقعه که وسایل سئو موثر واقع می شن و می تونیم واسه هر نیاز و هدفی که داریم از اونا بهره مند شیم. اگه تا حالا از هزار افزونه و وسیله سئو استفاده کرده بودین پیشنهاد می دیم ۲ وسیله تشویق برانگیز دیگه رو هم در فست سئو بشناسین.

وسایل تشویق برانگیز سئو

زیر نظر گرفتن شرایط سایتای حریف با MozBar

واسه موفق شدن اونم در موتور جستجویی که بار میلیاردها سایت قوی و مدعی رو به دوش میکشه فقط نمی تونیم به سایت خودمون نگاه کنیم و نسبت به دور و برمون بی توجه باشیم.

MozBar یکی از پلاگینای کرومه که اطلاعات دقیق و ریز به ریزی از سایتای حریف به شما ارائه میده. این اطلاعات طبق نیاز شما متفاوت هستن و میشه گزارش دقیقی از موارد جستجوشده و آمار دنبال کنندگان صفحات اجتماعی که از خود سایت دیدن کردن به دست آورد. این اطلاعات قابل استخراج هستن و پس خیلی راحت تر میشه به بررسی داده ها پرداخت.

تحقیق کلمه کلیدیا با Semrush

اگه روی کلیدواژهای خاصی تمرکز دارین و اهمیت می دین که سایتای حریف با همین کلید واژه در چه جایگاهی قرار دارن جزو وسایل تشویق برانگیز سئو واسه شما هستش.

وسایل زیادی مشابه Semrush معرفی شدن اما هیچ کدوم از اونا تموم این امکانات رو یه جا و در کنار هم ارائه نمی کنن و واقعا این حسن معروفیت رو بین کاربران ندارن. مهم ترین ویژگی این سایت مشابه یابی کلمات کلیدی از راه وارد کردن یه کلمه س. مثلا اگه کلمه سئو وردپرس رو در این وسیله وارد کنیم Semrush به ما بقیه کلمه کلیدیای پرطرفداری رو که شاید از قلم انداختیم نشون میده.

نکته بعدی دامنه یا وسعت کلمات کلیدی پیشنهادی به وسیله این سرویسه. اگه با این وسیله کار کنین کلمات مثل یه دایره کلمه مقابل شما لیست می شن. از این رو مطمئنین که لیست کاملی از کلمات کلیدی محتمل رو در اختیار دارین.