کارگاه تلگرام مارکتینگ و ابزارهای آن

کارگاه تلگرام مارکتینگ و ابزارهای آن

کارگاه تلگرام مارکتینگ

کارگاه تلگرام مارکتینگ، فرصت جدیدی از بازاریابی و تبلیغات رو به صاحبان کسب و کارا، فعالان بخش بازاریابی و مدیران اجرایی و بازاریابی معرفی می کنه. با در نظر گرفتن آمار بالای ۲۰ میلیون مخاطب ایرونی در تلگرام بهترین فرصت واسه صاحبان کسب وکار و مدیران بازاریابی جفت و جور شده تا از این بازار بکر بهترین استفاده رو کرده و با سریعترین روش به مخاطب هدف خود نزدیک شن.
در این کارگاه به صورت قدم به قدم و عملیاتی همه مراحل به کار گیری پتانسیل های تلگرام و شبکه های اجتماعی دیگه مثل اینستاگرام مورد بررسی قرار می گیرد و نمونه های موفق این مجموعه ها از زبون مدیران کانال ها و ادمین های جور واجور به صورت مورد کاوی تشریح می گردند.

این دوره به فعالیتایی در مورد تولید محتوا، راهکارها و ترفندهای افزایش تعداد اعضای کانال، اطلاع رسانی و بررسی عوامل موثر در موفقیت بازاریابی از راه شبکه های اجتماعی به خصوص تلگرام می پردازه که می تونه کسب و کارا رو تحت تاثیر خود بذاره. هدف از انجام دیجیتال مارکتینگ، هزینه کمتر، بازار هدف دار، امکان امتحان دقیق تاثیر و رابطه دوطرفه با مشتریان می باشه.

این دوره به طور کامل تخصصی و کاربردی هست. الان خیلی از دوستان در حال انجام هزینه های زیادی هستن جهت پیشرفت کسب و کارشون و هم اینکه کانالی که در تلگرام ساختن. در این کارگاه روشای مقرون به صرفه واسه رسیدن به اهداف بازاریابی از راه شبکه های اجتماعی آموزش داده می شه.

این دوره به درخواست خیلی از دوستان تعریف شده که حاضر بودن واسه کسب اینجور اطلاعاتی پرداختای میلیونی داشته باشن. کما اینکه تا به امروز این هزینه ها رو انجام دادن ولی بدیش اینه به دلیل نبود آشنایی کافی با این علم پیشرفت مناسبی نداشتن.

در آخر با در نظر گرفتن این موضوع که تا الان اینجور دوره لازم، کاربردی و مفیدی تعریف نشده، این دوره می تونه واقعا به شما کمک زیادی رو داشته باشه.

محتویات دوره :

  • اصول دیجیتال مارکتینگ
  • طراحی زیر ساختا
  • تکنیکای عملی رشد اعضای کانال
  • چند تا نکته مهم در بازاریابی محتوا و جدب مخاطب
  • روشای تحلیل رفتار مخاطب
  • تاثیر شبکه های اجتماعی بر رشد کار و کاسبی

 

Share