سبز اندیشان امروز

«پنج کیلومتر تا بهشت» سریال جدید علیرضا افخمی برای ماه رمضان

داستان این سریال درباره جوونی به نام امیرحسینه که کارمند شرکت واردات داروی همایونه اون مدتیه که به آیدا دختر همایون علاقه مند شده، اما….

 

۴۰ درصد از تصویربرداری مجموعه تلویزیونی “پنج کیلومتر تا بهشت” به کارگردانی علیرضا افخمی واسه پخش از شبکه ۳ سیما تموم شد

تصویربرداری سریال ماه رمضان شبکه سه سیما به کارگردانی علیرضا افخمی در لوکیشن اصلی سریال واقع در کاشانک با حضور پردیس افکاری، مهدی سلوکی و داریوش فرهنگ ادامه داره.

گروه تصویربرداری پس از چند جلسه شب کاری به دیگر لوکیشن اصلی سریال واقع در ستارخان برمی گردن.

کار تصویربرداری این سریال از ۲۸ فروردین در لوکیشنی تو تهران شروع شده و تا الان حدود ۴۰درصد از تصویربرداری اون به پایان رسیده.

داستان این سریال درباره جوونی به نام امیرحسینه که کارمند شرکت واردات داروی همایونه اون مدتیه که به آیدا دختر همایون علاقه مند شده، اما تو یه شب اموال شرکت به سرقت میره و این شروع ماجراهای بسیار واسه امیرحسین، آیدا و دور و بریا اوناس.

داریوش فرهنگ واسه اولین بار در سریالی از علیرضا افخمی جلوی دوربین رفته. این بازیگر ایفاگر یکی از نقشای کلیدی این سریال یعنی همایونه که آدم متمولیه. بازیگر نقش امیرحسین هم مهدی سلوکیه و شبنم قلی خانی هم در نقش آیدا دیده می شه.

رضا توکلی، شهنام شهابی و نفیسه روشن از دیگر بازیگرانی هستن که در این سریال اجرای نقش می کنن.

داوود هاشمی این سریال رو واسه گروه فیلم و سریال شبکه ۳ سیما در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه ای جفت و جور می کنه و نویسندگی اونو سجاد ابوالحسنی با نظارت علیرضا افخمی رو دوش داشته.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *