سبز اندیشان امروز

«پسرک طلایی» موسیقی پاپ ایران کیست؟

عنوان «پسرک طلایی» از جایی سر زبون ها افتاد که گروه بین المللی «نیم رخ آفتاب» با تبلیغاتی در اینترنت این جمله رو می نوشتند: «گروه بین المللی نیم رخ آفتاب به زودی پسرک طلایی موسیقی پاپ ایران رو معرفی می کنه.» و این در حالیه که هیچ نام و تصویری از این پسرک طلایی وجود نداره.

 

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، یه خواننده پاپ که اسمش هنوز مشخص نیس، از تبلیغات متفاوتی واسه معرفی خود استفاده کرده و مدعی ایجاد یه تغییر بزرگ در موسیقی پاپه.

 

در فضای مجازی از اون صحبت می شه. آدمایی که روی اون سرمایه گذاری کرده ان، می می گن اون میاد تا وضعیت موسیقی پاپ رو از ان رو به اون رو کنه!

 

خبر در سایت های موسیقی می پیچد، بدون اینکه کسی بدونه، چه دلیلی هست که اینجور ادعایی دهن به دهن بچرخد.

 

***

میثم دهقان مدیر گروه بین المللی «نیم رخ آفتاب» است و این تبلیغات از ایده های اون سر می گیرد و بنابرین می تونه نگفته ها رو تشریح کنه.

 

 

اون درباره وجود گروه «نیم رخ آفتاب» گفت: این گروه بنیانگذار و اجرا کننده « Music Marketing » واسه اولین بار در خاورمیانه و برگزارکننده کنسرت به روش MDS (میزانسن، دکوپاژ، سناریو) در ایرانه و فعالیت خود رو در سال ۹۱ شروع کرده. اما موسیقی فقط بخشی از فعالیت های این گروه رو شامل می شه.

 

 

دهقان درباره تبلیغات پر سر و صدا و متفاوتش واسه معرفی یه خواننده پاپ اعلام کرد: ۲ ساله که روی این پسر سرمایه گذاری کرده ایم تا پیش دو تن از استادان موسیقی آموزش های لازم رو ببینه و فکر می کنیم اون در موسیقی پاپ یه اتفاق جدیده.

 

 

ایشون در ضمن گفتن: فکر کردیم این کار بهترین روش واسه اطلاع رسانیه تا مردم فکر نکنن با یه آدم معمولی طرف هستن و قرار نیس اتفاق خاصی نیفته. در واقع خواستیم نگاه ها بر اون معطوف شه تا مردم منتظر یه پدیده باشن.

 

 

ایشون درباره چرایی این طرح توضیح داد: در سال های گذشته کمتر تماشاگر حضور خوانندگان قوی از نظر فوت وفن بوده ایم و این موضوع باعث شده تا تاریخ مصرف آلبوم های پاپ پس از یه سال تموم شه. بنابرین این پسر رو که نوازنده و آهنگساز بوده و دارای استعداد خاصیه، جهت ارائه یه کار متفاوت آموزش دادیم.

 

 

دهقان درباره چگونگی این تعلیمات اضافه کرد: اون دو سال پیش ماریو تقدسی و محمدرضا صادقی آموزش آواز دیده و حالا صلاح دید استادان بر اینه که اون دیگه می تونه خود رو به عنوان خواننده به جامعه معرفی کنه و باید بگم این هنرمند از دید فوت وفن حرفی واسه گفتن داره.

 

 

مدیر گروه «نیم رخ آفتاب» درباره تاریخ انتشار آلبوم و ویژگی هاش گفت: آلبوم تا انتهای سال ۹۱ منتشر می شه و با همکاری آهنگسازان بنام روسیه و ارمنستان همراه هستش اما به زودی یه تک آهنگ با عنوان «اضطراب» در اینترنت منتشر می شه تا نام این هنرمند رو در موسیقی پاپ مطرح کنه.

ایسنا مطالب باحال روز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *