ویژگی های یک شلوار جین مناسب

ویژگی های یک شلوار جین مناسب

اولین قدم برای ست کردن شلوار جین این است که شلواری با مطابقت پذیری بالا انتخاب کنید.

سادگی

شلواری که بتواندبا لباس های دیگر به خوبی ست بشود نباید رنگ جیغ یا روشنی داشته باشد و یا زاپ دار و پاره باشد . هم چنین باید بدون تزئینات مثل گلدوزی های رنگی باشد. هرچند به نظر این مدل ها شیک و زیبا باشند اما هارمونی استایل شما را به هم زده و توجهات را از روی شلوار که رکن اساسی استایل شماست خواهد برداشت . تزئینات اضافی باعث به هم خوردن یک دستی استایل شما خواهند شد. لذا از انتخاب این مدل شلوارها خودداری کنید . فراموش نکنید که بهترین رنگ ها برای ست کردن شلوار جین مردانه ، رنگ سرمه ای، مشکی، تناژهای تیره آبی و خاکستری است.

سایز

شلوار جینی که اندازه نباشد از اصول اولیه ست کردن ساقط است. شلوار جین شما نباید خیلی تنگ باشد به نحوی که به سختی قادر به پوشیدن و حرکت باشید. هم چنین نباید به قدری گشاد و آزاد باشد که اندامتان قابل کنترل و نگهداری نباشد. از این رو شلوار جینی را که استفاده میکنید باید کاملا اندازه و سایز بدن شما باشد. بهترین انتخاب برای آقایان شیک پوش شلوارهای راسته فیت هستند.

کیفیت

در نگاه اول به شلوار جین ارزان قیمت کیفیت آن قابل مشاهده و درک است و تفاوت آن ها با شلوار های جین گران قیمت کاملا آشکار است. در نظر داشته باشید که داشتن دو عدد شلوار جین با کیفیت وگران قیمت بهتر از ده ها عدد جی بی کیفیت است. شلوارجین با کیفیت افزون بر اندازه بودن، سادگی و رنگ ثابتش ، جنس خوبی دارد و از استحکام کافی برخوردار است. شلوار جین با کیفیت، دوخت با کیفیتی نیز دارد و خاصیت کشسانی بالایی نیز دارد.

هنگامی که میخواهید شلوار جین را در استایل خود استفاده کنید اول تصمیم بگیرید که در چه موقعیتی تصمیم دارید این لباس را بپوشید و تا چه میزان باید رسمی باشد. پاسخ این جواب ست کردن لباس های دیگر را برای شما آسان خواهد کرد.

اگر قرار است که شلوار جین را در یک موقعیت رسمی بپوشید بایدآیتم های دیگر استایل خود را نیز بررسی کنید و رسمی ترین جین موجود در کمد خود را انتخاب کنید. یک شلوار جین مشکی یا تیره یک دست راسته با یک کت تک رسمی استاندارد با کفشی رسمی مانند چوکا یا آکسفورد همراه با پیراهنی که با دیگر ایتم ها کاملا هماهنگ باشد.

Share