سبز اندیشان امروز

«نورا» دختر روس، خطرناک‌ترین تک‌تیرانداز داعش

داعش daesh

یه منبع امنیتی اطلاعاتی عراق از شروع عملیات جست وجوی گسترده واسه پیدا کردن یه دختر روس به نام «نورا» خبر داد که از خطرناک ترین تک تیراندازان داعشه.

یه سرهنگ اطلاعات عراق گفت، «نورا» دختر روس به عنوان یکی از خطرناک ترین تک تیراندازان گروه تروریستی داعش در فلوجه، از مهم ترین عناصریه که به محض ورود نیروهای عراقی به این شهر تحت تعقیب قرار گرفت. این افسر عراقی که نخواست اسمش معلوم شه، اضافه کرد: سیستم های تعقیب و پیگیری ارتباطات سازمان اطلاعات عراق با به کار گیری بی سیم تونسته ان بعضی مکالمات بین سرکرده داعش، موسوم به غانم الفلاحی و این تک تیرانداز روس رو شنود کنن.

در این تماس ها، سرکرده داعش از نورا خواسته س اون عده از غیرنظامیان رو که تلاش دارن از شهر خارج شن یا نیروهای عراقی رو که به سمت ساختمون فرمانداری فلوجه در حال جلو رفتن هستن، هدف بذاره. نیروهای عراقی واسه پیدا کردن این دختر روس ۲۸ ساله، یه عملیات ضربتی رو در محله های نزال، الصناعی، منطقه المزرعه و محله الشهدا شروع کرده ان.

سازمان اطلاعات عراق هم به خاطر پیدا کردن، بازداشت یا قتل ایشون، بعضی مشخصات اون رو منتشر کرده. بعضی از ویژگی های این تک تیرانداز که بوسیله سازمان اطلاعات عراق منتشر شده، عبارتند از این که ایشون بور و بلند قده و اصالت آذری داره، از سوریه وارد عراق شده و مسئول قتل ۲۱ نفر از افراد پلیس مرکزی و یگان مقابله با تروریسم در فلوجهه.

اون یکی از ۱۳ تک تیراندازیه که پوشش آتیش لازم داعش رو واسه مقابله با هرگونه جلو رفتن احتمالی نیروهای عراقی و جلوگیری از خروج شهروندان غیرنظامی از شهر تأمین کرده بودن. ایشون پس از ورود نیروهای عراقی به فلوجه، پنهون شده.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *