موسسات آموزش عالی

موسسات آموزش عالی

بین‏المللی امام خمینی (ره)
6
استاد داور
کیومرث اشتریان
دانشیار
دانشگاه تهران
* در صورت وجود استاد راهنمای دوم برای رساله، یک ردیف با عنوان استاد راهنمای دوم، ذیل ردیف استاد راهنما اضافه شود.
تذکر: این برگه پس از تکمیل توسط هیات داوران، در رساله درجمی‏گردد
تعهدنامه اصالت اثر
اینجانب تقی پارسامهر دانش‏آموخته مقطع دکتری در رشته آینده‏پژوهی که در تاریخ06/05/1394 از رساله‏ی خود تحت عنوان “تحلیل گفتمان خط‏مشی‏های عمومی مرتبط با بازنشستگیدر جمهوری اسلامی ایران وترسیم آینده‏های بدیل” با کسب درجه‏ی عالی دفاع کرده‏ام، شرعاً و قانوناً متعهد می‏شوم:
مطالب مندرج در این رساله، حاصل تحقیق و مطالعه اینجانب بوده و در مواردی که از دستاوردهای علمی و پژوهشی دیگران اعم از رساله، کتاب، مقاله و غیره استفاده کرده‏ام، با رعایت کامل امانت، مطابق مقررات، اقدام به ارجاع در متن و ذکر آن در فهرست منابع و مأخذ نموده‏ام.
تمامی یا بخشی از این رساله قبلاً برای دریافت هیچ مدرک تحصیلی به سایر دانشگاه‏ها و موسسات آموزش عالی ارائه نشده است.
مقالات مستخرج از این رساله کاملاً حاصل کار اینجانب بوده و از هرگونه جعل داده و یا تغییر اطلاعات پرهیز کرده‏ام.
از ارسال همزمان و یا تکراری مقالات مستخرج از این رساله (با بیش از 3 درصد همپوشانی) به مجلات و یا همایش‏های گوناگون خودداری نموده و می‏نمایم.
کلیه حقوق مادی و معنوی حاصل از این رساله متعلق به دانشگاه بین‏المللی امام خمینی (ره) و موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی بوده و متعهد می‏شوم هرگونه بهره‏مندی و یا نشر دستاوردهای حاصل از این تحقیق اعم از چاپ کتاب، مقاله، ثبت اختراع و غیره (چه در زمان دانشجویی و یا بعد از فراغت از تحصیل) با کسب اجازه از استادان راهنما باشد. درصورت اثبات تخلف و نقض موارد پنج‏گانه فوق (در هر زمان) مدرک تحصیلی صادر شده توسط دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) از درجه اعتبار ساقط و اینجانب هیچگونه ادعایی نخواهم داشت.
تقی پارسامهر
امضاء
سوگندنامه دانش‏آموختگان دکتری دانشگاه بین‏المللی امام خمینی(ره)
به نام خدا
سپاس ایزد منان را که مرا مشمول الطاف خویش نمود که با طی مراحل تحصیل موفق به اخذ درجه دکتری شوم. به شکرانه این نعمت بزرگ الهی که با امکانات این مرز و بوم، فراهم و نزد اینجانب به امانت گذاشته شده است، در پیشگاه ملت ایران به کتاب آسمانی خود، قرآن کریم، سوگند یاد می‏کنم که:
در سراسر زندگی حرفه‏ای، در راه اعتلای کشور ایران و جامعه بشری به نحو احسن قدم برداشته و دراین راه از هیچ تلاشی دریغ ننمایم.
در تمام فعالیت‏های تخصصی، رضای خدا را همراه با صداقت علمی و اجتماعی در نظر داشته و از موقعیت‏های به دست آمده در جهت رفع مشکلات جامعه استفاده کنم و در همه‏ی امور، منافع کشور را بر منافع فردی مقدم بدارم.

Share