سبز اندیشان امروز

«من مادر هستم» بعد از دو هفته اکران به یک میلیارد رسید

کافه سینما:  «من مادر هستم» بعد از دو هفته اکران به فروش کلی یه میلیارد در کل ایران رسید و سرمایه گذاران تولید خود رو خوشحال کرد.

 فیلم پرحاشیه فریدون جیرانی یعنی «من مادر هستم» بعد از دو هفته اکران و با اینکه سینماهای بخش هنری رو در اختیار نداره تونست تنها تو تهران بیشتر از ۸۰۰ میلیون تومن عایدی داشته باشه.

این اندازه فروش در کنار فروش بیشتر از ۲۰۰ میلیونی این فیلم در شهرستانها دلیل ساز اون شد که فریدون جیرانی خوشحالترین کارگردان این روزای سینمای ایران باشه.

جیرانی که در سه روز ابتدایی اکران و به واسطه تهدیدات پشت سر هم گروه های افراطی شدیدا استرس این رو داشت که نکنه فیلمش از پرده ورداشته شه حالا تنها ۱۵ روز بعد از شروع اکران میلیاردی شدن فیلمش رو به نظاره نشسته س.

این در حالیه که از انتهای این هفته به تعداد سینماهای این فیلم اضافه شده و سینماهایی مانند پارس، کیان و موزه سینما هم این فیلم رو در برنامه نمایش خود قرار میدن.

 با این حساب به نظر می رسه «من مادر هستم» بتونه دست کم ظرف دو هفته آینده یه میلیارد دیگه هم عایدی داشته و به تنهایی رقم فروش دو میلیارد تومن رو رد کنه.

این پیش بینی فروش دلیل ساز اون می شه که سینماداران هم جربزه نکنن دست کم تا زمان جشنواره این فیلم پرفروش رو از سبد اکران حذف کنن به خصوص که دیگه فیملهایی که همزمان با این فیلم روی پرده ان نتونسته ان فروش معقولی رو داشته باشن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *