سبز اندیشان امروز

مقاله آموزشی نحوه کار با پنل مدیریت اینستاگرام(ایران سوشال)

یکی از مشکلاتی که در اینستاگرام واسه کسب و کارای ایرونی هست نبود دسترسی به promotion(تبلیغات) یا قیمت بالا و سختی اون هستش. ما می خوایم در این سری مقالات یکی از خدمات جدید آکادمی دیجیتال مارکتینگ رو به شما معرفی کنیم و چگونگی استفاده درست از اون واسه جذب دنبال کننده واقعی و دلخواه خود رو آموزش بدیم. خدمت جدید آکادمی ربات هوشمند اینستاگرام به نام ایران سوشاله که شما می تونید با به کار گیری اون با قیمتی مناسب و سرعتی خوب به اهداف خود در اینستاگرام دست پیدا کنین. در پایین آموزش ربات هوشمند ایران سوشال رو شروع می کنیم.

اینجا من قسمت های جور واجور رباط رو معرفی میکنم و هر قسمت رو به صفحه آموزش اون وصل میکنم. واسه باخبر شدن از امکانات و آموزش های جدید می تونید این صفحه رو بوکمارک کنین و به اون سر بزنین یا اینکه در خبرنامه آکادمی عضو بشین.

اولین قدم واسه آشنایی با ربات مراجعه به صفحه ربات هوشمند اینستاگرام (ایران سوشال) است یا اینکه مستقیم به صفحه ثبت نام مراجعه کنین. و در هر مرحله اگه به مشکل خوردین آموزش رو بخونین یا اینکه به پیشنهاد من گوش کنین و قدم به قدم با آموزش جلو برین که بهترین نتیجه رو در کمترین زمان به دست بیارین.

  1.  ثبت نام، ورود به ربات و معرفی حساب اینستاگرام به ربات هوشمند اینستاگرام ایران سوشال جهت شروع انجام کار.
  2. آموزش ایران سوشال، اضافه کردن و شارژ حساب
  3. آموزش ایران سوشال، مدیریت و تنظیمات حساب
  4. آموزش ایران سوشال، گزارش گیری از اندازه بازدهی اهداف ربات و بالابردن برگشت دنبال کننده
  5. آموزش ایران سوشال، ارسال پست های زمانبندی شده به صورت خودکار تا سه ماه آینده

شما می تونید خیلی راحت با ثبت نام در لیست زیر، ویدئوی ضبط شده “وبینار جذب دنبال کننده در اینستاگرام”  رو دریافت کنین. در این وبینار چگونگی کار با این ربات آموزش داده می شه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *