معرفی بازی Golf Battle؛ جنگی که گلف به راه انداخت

مینی کلیپ نشون داده روی هر سبکی که دست میذاره، سرگرم کننده ترین تجربه ممکن رو ارائه میده. چه واسه بازیایی مثل ساکر استارز که ایده های اوریجینالی داشتن و چه واسه ساختهایی مشابه آرچری کینگ و فوتبال استرایک که الهام گرفته از چند اثر معروف دیگه بودن؛ در هر صورت یه تجربه اعتیادآور و بهتر از نمونه های هم سبک انتظار مخاطب رو میکشه.

بعد از یه معطلی طولانی در ساخت بازیای جدید، این سازنده معروف دوباره با بازی گلف بتل (Golf Battle) برگشته و از همین اول باید بگم باز با عنوانی طرف هستیم که ثابت می کنه سوئیسیا خوب رگ خواب بازیکنا دستشونه. گلف بازار خلوتی در تلفنای هوشمند نداره و بعضی از اونا مثل گلف کلش به موفقیتای خیلی زیادی رسیدن.

مینی کلیپ این بار رقابت بزرگ تری رو پیش رو داشت و مثل Battle Break ممکن بود بازی زیر این شلوغی بازیای هم سبکش، اون طور که باید دیده نشه. با این وجود اونا با دو ویژگی مهم موفق شدن تا از آمون خود سربلند بیرون بیان؛ تنوع حالتای گیم پلی و دقیق شدن و فوکوس کردن روی شش بازیکن همزمان.

Golf Battle دو حالت گیم پلی داره و در هر کدوم شش بازیکن سه بار با همدیگه مسابقه میدن. مود اول Classic بوده و در اون هر کسی که با «کمترین ضربه» بتونه توپ رو به درون سوراخ بندازه، برنده می شه. البته سازنده یه محدودیت وقتی گذاشته تا کمی سرعت هم چاشنی کار شه و هیجان بازی زیاد شه.

بعد که همه توپ رو به درون سوراخ انداختن یا زمان تموم شد، مسابقه دوم شروع می شه و همین روند هم تا مسابقه سوم ادامه پیدا می کنه. الان که دارم ساختارا رو توضیح میدم شاید این سه مسابقه به نظر طول بکشن ولی محیطا به شکلی طراحی شدن که بازی اصلا از ریتم نمی افته و حتی در همین مود که دقت اهمیت بیشتری داره باز تماشاگر گیم پلی سریعی هستیم.

واسه پرتاب توپ، کافیه انگشت تون رو به عقب کشیده و هر جایی که خواستین رو هدف بگیرین. تنوع خوب محیطا، جذابیت بازی رو بیشتر کرده.

اما مود دوم Rush نام داشته و اینجا هر بازیکنی که «سریع تر» از بقیه توپ رو به سوراخ بفرستد، می بره. جدا از اینکه اینجا سرعت مهم تره، از اون معطلی حالت سنتی بین مسابقات هم دیگه خبری نیس؛ در حالت راش اگه توپ رو به درون سوراخ فرستادید، بدون این دست اون دست کردن به زمین بعدی خواهید رفت و در اونجا رقابت رو ادامه می دین. حالا ممکنه بقیه بازیکنا هنوز در حال مسابقه در زمین قبلی باشن.

مینی کلیپ واسه گلف بتل در واقع همون کاری رو کرده که قبلا فوتبال استرایک انجام داده بود؛ حضور حالتای گیم پلی ای که فقط اینجا می تونیم ببینیم و همین باعث شده تا بازی نسبت به رقیبانش، بازم حرفایی واسه گفتن داشته باشه و بین کسائی که دنبال یه بازی گلف هستن، به نمونه ای ایده آل تبدیل شه.

Golf Battle تموم اون چیزایی که بازیای قبلی مینی کلیپ داشتن رو حالا به شکل یه بازی گلف ارائه میده. مینی کلیپ همیشه به مسئله رقابت بین بازیکنا اهمیت داده و Golf Battle با فرستادن شش بازیکن به زمین این ایده رو بهتر از همیشه به نمایش گذاشته و به خاطر تنوعی که گیم پلی بازی داره، می تونیم این بازی گلف اندروید و iOS رو سرگرم کننده ترین اثر در سبکش بنامیم.

Golf Battle

  • Golf Battle
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Miniclip.com
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۲۰٫۱ / ۳۵٫۵۳ مگابایت

دانلود