سبز اندیشان امروز

«مرکز نگهداری از شوه» در مراکز خرید چین

husband-nursery

خرید کردن در چین واسه مردان هم لذت بخش شد!

به گزارش آلامتو و به نقل از ما؛ خرید کردن و پاساژگردی بخشی از تفریحات یه زن رو تشکیل میدن. طوری که خانوما می تونن ساعتای طولانی در میان فروشگاه های جورواجور چرخیده و شکل های جور واجور لباس و کیف و کفش رو پرو کنن و اصلا هم خسته نشن.

اما مطمئنا این موضوع واسه مردان نه فقط باحال نیس که خسته کننده هم حساب می شه و یا بهتر می دونن خونه بمونن و استراحت کنن. یا اگه مجبور به همراهی همسران خود هستن، اونا رو مجبور می کنن در چند مغازه اول خرید خود رو انجام داده و سریع تر از پاساژ خارج شن.

از اونجا که این درد مشترک همه ملل و فرهنگ هاست و همه مردان و زنان دنیا در این رابطه با هم تفاهم دارن، چینیا عزمشونو جزم کردن چاره جالبی واسه این مشکل فکر کنن.

husband-nursery-2

طرح اجرا شده این چشم بادامیا، دادن یه اتاق بزرگ در مراکز خرید به استراحت همسرانیه که حوصله گشتن در میان مغازه ها رو ندارن. در این اتاق، امکاناتی مثل صندلیای راحتی، صندلی ماساژ، تلویزیون و یخچالی پر از نوشیدنیای خنک قرار داره که آقایون می تونن در طول زمان خرید همسراشون، در اونجا استراحت کنن.

برگردان نام این اتاق از زبون چینی، «اتاق سرگرمی» است. اما با در نظر گرفتن کارائی اون باید گفت که در واقع «انبار شوهران» حساب می شه.

خیلی از چینیا از این طرح استقبال کرده و مراتب خوشحالی خود از وجود اینجور اتاقایی در مراکز خرید رو در شبکه های اجتماعی اعلام کرده و با بقیه به اشتراک گذاشته ان.

۲۰ دلیل واسه سفر به هنگ کنگ

همه چیز درباره شهر پکن

تور چین ما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *