سبز اندیشان امروز

«محسن رضایی» به سریال «شوق پرواز» می آید

با پخش قسمت بیست و دوم سریال تلویزیونی شوق پرواز، مخاطبان این سریال تماشاگر حضور محسن رضایی فرمانده سپاه پاسداران در این سریال هستن.

 

به گزارش آلامتو به نقل از روابط عمومی سریال «شوق پرواز» ، در قسمت ۲۲ شوق پرواز که جمعه ۱۴ بهمن ماه پخش می شه، مخاطبان بازم تماشاگر بازی «اکبر عبدی» در این سریال هستن. هم اینکه گریم شهاب حسینی بازیگر نقش عباس بابایی هم تغییر می کنه.

 

در این قسمت آنی پس از شهادت سعید به امریکا برمیگرده. به تصویر کشیدن مشکلات به وجود اومده از طریق جنگ از دیگر نکات این قسمت هستش. هم اینکه در این قسمت مخاطبان تماشاگر جفت و جور شدن مقدمات سفر عباس بابایی به مکه هستن.

از نکات خیلی مهم قسمت ۲۲ این سریال، صحبت «محسن رضایی» فرمانده سپاه پاسداران در زمان جنگ با عباس باباییه. در این قسمت بینندگان تماشاگر تماس تلفنی محسن رضایی با عباس بابایی هستن که طی اون سردار رضایی که نیروهاش در منطقه ای جهت الجیشی در محاصره عراقیا قرار گرفتن، از عباس بابایی درخواست پشتیبانی هوایی می کنه و عباس هم خود شخصا با هواپیما در منطقه عملیات کرده و به محاصره نیروهای سپاه از راه عراقیا پایان میده.

نکته خیلی مهم این قسمت اینه که فیلم مربوط به این بخش که از آرشیوهای نظامی به دست اومده، بازسازی شده و با کیفیتی بالا نشون داده می شه. ضمن اینکه در ملاقات گذشته کارگردان و دست اندرکاران سریال با محسن رضایی، دیالوگایی که در فیلم مستند زمان جنگ از زبون ایشون عنوان شده، دوباره ضبط و با کیفیتی بهتر روی فیلم مستند قرار گرفته.

در این قسمت از سریال «بهاره سپاهی» در نقش همسر مصطفی اردستانی اجرای نقش می کنه.

شوق پرواز محصول مشترک «بنیاد شهید و امور ایثارگران» و «گروه فیلم و سریال شبکه یه سیما» است. این سریال ۲۴ قسمتی به کارگردانی «یدالله صمدی» و جفت و جور کنندگی «جواد نوروز بیگی»  با موضوع زندگی خلبان شهید «عباس بابایی» ساخته شده و پخش اون در آخر بهمن ماه تموم میشه. علاقمندان این سریال می تونن از راه سامانه پیامکی به شماره «۲۰۰۰۴۷۱ » و سایت اینترنتی سریال به نشانی http://www.shogheparvaz.tv با این سریال تلویزیونی رابطه برقرار کنن.

 

لینک خبر در سایت سریال شوق پرواز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *