محتوا ی برنامه ی عملیاتی

برنامه بوم مدرسه

با کمی توجه به تفاوت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقلیمی در نقاط مختلف کشور، متوجه این امر می‌شویم که آموزش‌های کاملا مشابه برای همه دانش آموزان کشور باید اصلاح شود و متولیان این امر در هر منطقه‌ای از کشور و هر شهر و حتی هر مدرسه که از جمله آنها مدیران و معلمان هر مدرسه هستند با توجه به شرایط و ویژگی‌های خاص آن منطقه به اصلاح نحوه آموزش دانش‌آموزان همت بگمارند.

آموزش موفقیت آمیز جمعیت کشور یکی از مهمترین اهرم‌های پیشرفت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی است. این نیز یکی از بزرگترین چالشهای اقتصادی، اجتماعی و سیاسی است که جامعه آموزشی کشور با آن روبرو هستند.

در مصوبه جلسه 962 مورخ 10/12/1394 شورای عالی آموزش و پرورش، عنوان جدیدی با نام “برنامه ویژه مدرسه” به چشم می خورد. این مصوبه به متولیان آموزش اجازه می‌دهد که آموزش و یادگیری پژوهش محور و ارائه خلاقانه سمینار و آموزش مهارت تامین معاش حلال به دانش آموزان هر منطقه ارائه شود.

دانلود بوم مدرسه آماده

افتخار آن را داریم که اعلام کنیم با تهیه کردن برنامه‌ ویژه بوم مدرسه برای مدیران و معلمان نقاط مختلف کشور، کمک کنیم تا بتوانند با راحتی بیشتری این مصوبه را در مدرسه عملی کنند. دانلود بوم مدرسه آماده را به همه متولیان این امر پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانند به طور موثری در زمینه پیاده سازی آموزش‌های درست با توجه به نیازهای اجتماعی و فرهنگی هر منطقه‌ای به تربیت و آموزش بهتر دانش آموزان، کمک سازنده ای صورت پذیرد.

اساسا برنامه‌های درسی جدید و نوآوری‌های آموزشی به میزانی که بتواند تصور و تجسمی قدرتمند و مشترک در  میان مخاطبانش به وجود آورد و شکل دهد، قرین موفقیت خواهد بود. این موضوع برای شما به عنوان مدیر مدرسه، که هدایت این برنامه را در مدرسه تان بر عهده دارید، بسیار مهم است.

قسمتی از محتوای جامع

در این برنامه جامع هر آموزشگاه با شرایط آموزشگاه در سال گذشته کیفیت سنجی می شود.

برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه در طرح تعالی مدیریت بر محور کیفیت آموزشی با اساس قرار دادن سند تحول بنیادین و برنامه درسی ملی، به کار گیری تمام نیروهای دخیل در امر آموزش از جمله معلمان و دانش آموزان و اولیاء در مدیریت آموزشگاه از اهداف بنیادین است. ارتقا سطح کیفی آموزش با توجه به پیشرفت های علمی و دور نماندن از رشد شتابان فناوری و فراتر از آن تبدیل آموزشگاه به یک سازنده دانش از دیگر اهداف مهم این طرح است.

دانلود برنامه تعالی مدیریت مدرسه

شاید شما هم به دلیل شرایط کرونا،کمبود وقت و سردرگمی ها ی برنامه مجازی دنبال برنامه تعالی مدیریت باشید.ولی به عنوان مدیرت دوست ندارید برنامه ی مدرسه شما با برنامه سایر مدارسی که از این فایل استفاده کرده اند یکی باشد.نگران نباشید ما این مشکل را با قرار دادن فایل های کاملا قابل ویرایش حل کرده ایم.کافیست زمان کوتاهی را برای ویرایش و کم یا اضافه کردن فعالیت ها قرار دهید تا برنامه شما بر کامل منطبق بر ویژی های شهر و منطقه باشد.

با این نگاه مدرسه خود یک سازمان خود ارزیاب است  و به صورت ماهانه مورد کیفیت سنجی قرار می گیرد و با شناسایی نقاط ضعف و قوت آن در راستای تقویت نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعف گام برمی دارد.برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه در این طرح دانش آموزان پس از اتمام دوران آموزش به افرادی خودساخته و دارای اعتماد به نفس بالا تبدیل خواهند شد.

برنامه عمل مدرسه متوسطه

در برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه نظرات و خواسته های دانش آموزان جهت اداره و مدیریت هر چه بهتر آموزشگاه مورد نظر قرار می گیرد همزمان با آن شرایط ایجاد نشاط و سر زندگی در مدرسه شناسایی و در راستای تقویت این شرایط گام برداشته می شود. مدیریت و کارکنان آموزشگاه نیز جهت بهبود هرچه بیشتر شرایط آموزشگاه تلاش خواهند کرد.

برنامه تعالی پرشده متوسطه

چهارچوب های جامع طرح برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه:

 • 1-تعیین دورنما؛ کارکرد و تدوین اجرایی برنامه عمل
 • 2-اجرای سیستم آموزش متقابل در برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه
 • 3-به کارگیری دانش آموزان در مدیریت آموزشگاه
 • 4-ارتقا نقاط قوت و به کارگیری افراد
 •  

  برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه یکی از کامل ترین و به روز ترین برنامه های سالانه در این زمینه است که در فضای وب با شکل و شمایلی بسیار جامع در قالب ورد و با قابلیت تغییر در 5 بخش و مجموعا به صورت یک محتوای 290 صفحه ای عرضه شده است. این برنامه همگام سازی شده با سال تحصیلی 99-1400 و توسط وبسایت… تهیه شده و با قیمت بسیار عالی برای استفاده همکاران گران قدر آماده بارگذاری است.

  بارگیری برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه

  قالب محتوا ورد و اکسل با قابلیت تغییر
  تعداد محتوا 1  عدد (7 معیار جدید) 130 صفحه
  محتوا برنامه عملیاتی 7 معیار، آخرین تغییرات آبان 99
  محتوا برنامه سالانه و خود ارزیابی
  محتوا مشخصات آموزشگاه
  محتوا تقویم اجرایی 

  برنامه عملیاتی طرح تعالی شرایط کرونا متوسطه

  برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه

  برنامه عملیاتی سالانه تعالی مدیریت (متوسطه دوره اول و دوم )
  جامع ترین طرح تعالی مدیریت سال 1400-99
  جامع ترین برنامه سالانه آخرین تغییرات سال تحصیلی جدید

  طراحی شده بر اساس آخرین بخش نامه های آموزش و پرورش

  چکیده محتوا برنامه عمل تعالی متوسطه بر اساس ساحت ها سال 1400-99

  امسال تمامی فعالیت ها و تمرکز در امور اجرایی مدرسه در مدار یک برنامه کامل و هدفمند به نام «برنامه عمل مدرسه» انجام می گیرد که دستور العمل اجرایی آن به وسیله وزارت آموزش و پرورش به ادارات آموزش و پرورش ابلاغ شده است. مجموعه …. جهت یاری رساندن به شما همکاران گران قدر، یک محتوا کامل و بسیار مفید با قالبی زیبا و شکیل در 108 صفحه را تهیه کرده است. این محتوا با برنامه تعالی متوسطه دوم نام برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه  براساس ساحت ها طراحی شده است که ویژگی ها و شاخص های این برنامه جامع، در وبسایت ما جهت آشنایی همکاران با این برنامه قابل دسترسی است.همچنین توصیه میشود از محصول دیگر ما با عنوان برنامه ویژه مدرسه دیدن نماید.

  برنامه عمل تعالی آموزش و پرورش و مدارس متوسطه

  قالب محتوا: ورد و با قابلیت تغییر

  چند قاب از این محتوای جامع را در زیر مشاهده می کنید.

  برنامه عملیاتی اختصاصی مدرسه بر اساس ابلاغیه

  قسمتی از محتوای جامع

  در این برنامه جامع هر آموزشگاه با شرایط آموزشگاه در سال گذشته کیفیت سنجی می شود.

  برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه در طرح تعالی مدیریت بر محور کیفیت آموزشی با اساس قرار دادن سند تحول بنیادین و برنامه درسی ملی، به کار گیری تمام نیروهای دخیل در امر آموزش از جمله معلمان و دانش آموزان و اولیاء در مدیریت آموزشگاه از اهداف بنیادین است. ارتقا سطح کیفی آموزش با توجه به پیشرفت های علمی و دور نماندن از رشد شتابان فناوری و فراتر از آن تبدیل آموزشگاه به یک سازنده دانش از دیگر اهداف مهم این طرح است. همچنین برنامه ی تعالی متوسطه

   

 • 6-تقویت نشاط و سرزندگی در آموزشگاه
 • 7-نگاه ویژه به امور اجرایی آموزشگاه
 • 8-افزایش فعالیت های فوق برنامه و تفریحی
 • 9- استقرار سیستم رشد آفرین انگیزشی