سبز اندیشان امروز

«مانوئل خوزه» نفس پرسپولیسی ها را گرفت

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس در اولین حضور رسمی خود تمرینات سنگین و پرفشار بدنسازی رو واسه بازیکنان این تیم در نظر گرفت که باعث به شماره افتادن نفس سرخپوشان شد.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس با حضور سرمربی و کادر فنی جدید صبح امروز پنجشنبه در ورزشگاه شهید درفشی فر در شرایطی برگزار شد که محمد رویانیان مدیرعامل و بعضی از مسئولان باشگاه هم در این تمرین حضور داشتن.

در اول تمرین جلسه ای با حضور رویانیان و “مانوئل خوزه” به همراه بازیکنان در رختکن این تیم برگزار شد و پس از معارفه رسمی کادر فنی جدید تمرینات زیر نظر دستیار خارجی مانوئل خوزه شروع شد که بیشتر دقایق این تمرین به کارای بدنسازی اختصاص داشت.

در بخش کلی تمرینات بدنسازی بازیکنان پرسپولیس به گروه های چهار نفره تقسیم شده بودن و ضمن کار با توپ، دویدن پرفشار رو با دستورات کادر فنی پیگیری کردن که طولانی شدن این تمرین باعث شد فشار زیادی به بازیکنان پرسپولیس وارد شه و بیشتر اونا از نظر بدنی دچار مشکل شن.

در ادامه تمرینات هم، تمرینات هوازی در دستور کار سرخپوشان قرار گرفت تا از اندازه بدنسازی سنگین امروز کمی کمبود شه.

در دقایق پایانی این تمرین با وساطت خبرنگاران و موافقت رویانیان هوادارانی که از ساعات ابتدایی صبح پشت درهای بسته ورزشگاه حضور داشتن به داخل بیان و بخش های پایانی تمرین رو از نزدیک تماشا کنن.

noindex

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *