سبز اندیشان امروز

«لیست قتل» جدید داعش منتشر شد

داعش daesh

منابع محلی در فلوجه و موصل تاکید کردن، به دنبال اقدام داعش در انتشار اسامی هزار تن رو که در مدت گذشته در استان نینوا اعدام کرده،نفرت اهالی موصل و فلوجه از تکفیریا بیشتر شده.

اهالی شهرهای موصل و فلوجه در استان نینوا در شمال عراق که زیر یوغ اشغالگری عناصر داعش هستن، از موندگاری کشتار و ظلم و ستم این گروهک تروریستی -تکفیری علیه شهروندان به ستوه اومده ان.

یه منبع محلی در شهر موصل مرکز استان نینوا در شمال عراق گفت: گروهک تروریستی داعش اسامی هزار نفر از جمع ۲ هزار و هفتاد نفری رو که طی ماه های گذشته در موصل اعدام کرده، اعلام کرد که با خشم شدید اهالی این شهر و وعده انتقام از وابستگان داعشیا همراه شد.

این منبع که خواست اسمش معلوم نشه، گفت: طی روزای گذشته اهالی موصل هراسان خود رو به مراکز پلیس رساندند تا اسامی اعضایی مفقودی از خونواده های خود رو جستجو کنن.

این منبع اضافه کرد: این روزا، صدای شیون و ناله اهالی موصل با خوندن اسامی نزدیکان خود در لیستای مرگ داعش در مراکز پلیس شنیده می شه.

ایشون تاکید کرد: چیزی که شهروندان موصلی رو بیشتر ناراضی کرده، بازرسیای پیچیده از اونا هنگام ورود به مراکز پلیسه و اینکه اجازه آوردن دوربین یا گوشی موبایل به داخل مراکز پلیس داده نمی شه تا از اسامی وارده در لیست مرگ داعش تصویربرداری نشه.

این منبع اضافه کرد: داعش تهدید کرده که هرگونه بیان اعتراض و انزجار اهالی به وجود اسامی نزدیکانشون در فهرستای مرگ با عکس العمل جدی و حتی کشتن اونا همراه هستش.

منبع نامبرده گفت: فهرستای مرگ منتشر شده مربوط به اونائیه که در ماه های اول تسلط داعش در موصل کشته شدن و قربانیان از زنان و مردانی شامل می شه.

به گفته ایشون بعضی از اونا افسر و منتسب به ارتش، پلیس و دستگاه های امنیتی، بعضی سیاستمداران و نامزدهای انتخابات قبلی یا از مقامات محلی مثل اعضای شوراهای شهری و محلی و بعضی هم از کارکنان دوایر، روحانیون یا تعدادی از اصحاب رسانه ها بودن.

تروریستای داعش اجساد بعضی از این کشته ها رو در گور جمعی در جنوب موصل دفن کردن و بعضی از اونا زنده زنده سوزونده شده و یا منفجر شدن.

در شهر فلوجه در استان الانبار در غرب عراق شرایط جوری فرقی با موصل نداره، گروهک تروریستی داعش به کشتار غیرنظامیان به بهونهای واهی ادامه میده، تا جایی که گروه های مختلفی واسه مقابله با این گروهک تشکیل شده.

این در حالیه که گروهک داعش به دلیل ضربات دردناکی که از نیروهای عراقی و بسیج مردمی خورده و کشته شدن ده ها تن از عناصرش، در حال فروپاشیه و بدین شکل کار سرنگونی داعش از راه اهالی فلوجه راحت تر شده.

یه منبع محلی فلوجه هم که خواست اسمش معلوم نشه، گفت: تروریستای داعش که متوجه نارضایتی شدید اهالی فلوجه از اونا شده و منتظر رسیدن ساعت صفر آزادسازی این شهر شدن، شروع به بهونه تراشی و مشکل تراشی واسه آزار دادن به اهالی کردن.

این منبع اضافه کرد: داعش امروز در شرایط خوبی نیس و فقط با توسل به ترفند ارعاب شهروندان و ظلم منظم، اونا رو مجبور به تسلیم در برابر شرایط و اطاعت کردن از خود کرده.

 

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

داعش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *