سبز اندیشان امروز

فقط ۲ قدم تا سئو همدلانه با گوگل باقی مانده است!

همونجوریکه گفتیم باید به کام گوگل خوش آید و رضایت کافی رو از کارکرد شما داشته باشه. جوری که شما با سلایق وگوگل که طی الگوریتما اعلام می شه هم صدا شید. تعبیری از که ما در فست سئو اونو سئو همدلانه می خونیم. که به طور کامل با خواسته های گوگل منطبقه.
آشنایی با گوگل و تغییر و تحولاتی که در روش هدف دارای اعلام شده به وسیله اون انجام شده شما رو زودتر به این همدلی میرسونه. هر چند که این روند پیچیده س و اگه نه باید بیشتر سایتا در صفحه اول گوگل جای داشتن.  واسه جواب به تموم به چه دلیل و چیجوریای ذهنتون دور و بر انجام سئو همدلانه و کلا طوری که به طور کامل با استانداردای گوگل هماهنگ باشه این دو قدم رو طی کنین.

سئو همدلانه و دیده شدن به وسیله گوگل

با این دو قدم می تونین یا به گوگل نزدیک تر شید یا واسه همیشه از اون فاصله بگیرین:
اقدام با در نظر گرفتن منافع دوطرفه
واسه حضور در جمعیتای انسانی و پذیرفته شدن لازمه کارایی در جهت برآوردن کردن منافع جمع انجام بدیم. به زبون دیگه تک روی هیچ معنایی تو یه رابطه دوطرفه نداره. هم همین گونه س. وقتی که واسه اولین معرفی شد تا بدون تلاش و با پرداخت پول در گوگل کنه از عواقب این تک روی اطلاع نداشت.
در فقط به نیازای خود توجه می کنیم؛ غافل از این که پنگوئن، پاندا و مسائل کراول شدن اسکریپتای جاوا به کمک گوگل شتافته ان تا کسائی که می خوان از راه غیر مساوی و با تقلب در گوگل به برتری برسن شکست بخورند. به این دو سوال جواب بدین که گوگل ازم چه می خواد و کاربر از گوگل و شما چه انتظاراتی داره؟
تشخیص نیازای گوگل
گوگل به دنبال تعامل، دسترسی آسون و محتوا کارشناسی شده که خوب توانایی ایندکس شدن رو داشته باشه. هر چیزی که گوگل می خواد نیازای کاربر رو هم پوشش میده. همدلی با گوگل و کاربر رو با دقیق شدن و فوکوس کردن بر نوع محتوا به دست بیارین. درگیری زیاد با رنک و تولید محتوا به طور کامل تکراری که فقط با کلمات کلیدی بخواد کاربر جذب کنه شما رو به بیراه س می کشونه.
این رو از ذهنتون هیچوقت خط نزنین که کاربر همیشه واسه دیدن سایتا در سفره. همدلی خود رو از این مسافران افسوس نکنین. شاید بهتر باشه خود رو به تیم ما در فست سئو بسپارین و از خود مطمئن شید.