سبز اندیشان امروز

«شاه کلید» دستگیر شد

news

رییس کلانتری ۱۱۵ رازی از دستگیری دزد حرفه ای منزل معروف به «شاه کلید» خبر داد.

سرگرد حسن دلاور گفت: در بیستم بهمن ماه امسال ماموران کلانتری ۱۱۵ رازی در بین گشت زنی، از راه دریافت پیام از مرکز فوریتای پلیسی ۱۱۰، در جریان یه مورد کشف اموال مسروقه در محدوده خیابون مولوی قرار گرفتن.

ایشون با بیان اینکه با حضور عوامل جستجو این کلانتری، مشخص شد فردی به نام «داوود» معروف به «شاه کلید» که از سارقان حرفه ای منزل و لوازم داخل خودروه، بدون اجازه همسر سابقش وارد منزل ایشون شده که این مسئله موجب شکایت این زن شده بود.

رییس کلانتری ۱۱۵ رازی اضافه کرد: بررسیای اولیه نشون داد که «شاه کلید» اعتیاد به شیشه داره و در حالی که همسر سابقش ۱۵ روز قبل از ایشون جدا شده، اما «داوود» بدون اجازه وارد حریم شخصی این زن شده و اموال مسروقه رو در منزل این زن مخفی کرده که این مسئله موجبات بحث و جنگ این دو نفر رو به وجود آورده بود.

ایشون با بیان اینکه چندین قطعه رایانه ای و هفت دسته کلید شامل شکل های جور واجور کلیدها و چندین قطعه مدارک شناسایی و مالکیت خودرو واسه افراد غیر رو از متهم کشف و ضبط کردن، گفت: با در نظر گرفتن اظهارات فرد و سرقتی بودن اموال، ماموران اونا رو به کلانتری دلالت دادن.

سرگرد دلاور با بیان اینکه مردم می تونن اگر منزل یا خودروی اونا مورد سرقت قرار گرفته، به پایگاه هشتم اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنن، اضافه کرد: تحقیقات واسه بررسی زوایای مخفی جرایم شاه کلید بازم ادامه داره.

ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *