سبز اندیشان امروز

«سریع و آتشی ۷» در جاده تولید قرار گرفت

fastتازه‌ترین قسمت این مجموعه فیلم حدود دو ماه پس از اکران عمومی ششمین قسمت آن ، در ماه مه جلوی دوربین خواهد رفت. تهیه کنندگان مجموعه فیلم «سریع و آتشی» می‌گویند منتظر نوع واکنش تماشاگران به ششمین قسمت آن نمی‌مانند و تولید قسمت هفتم آن حتمی است.

وین دیزل بازیگر اصلی این مجموعه فیلم (که در آن در نقش دومینیک تورتو بازی می‌کند) شروع فیلمبرداری قسمت تازه آن در فصل تابستان را تائید کرده است. او می‌گوید این مجموعه فیلم با تولید قسمت هفتم آن ، دوباره به لوکیشن اصلی و اولیه خود در شهر لس‌آنجلس بر می‌گردد. این شهر ، لوکیشن اصلی فیلم در اولین قسمت آن در سال ۲۰۰۲ بود.

به گفته وین دیزل «طی هفته گذشته نسخه‌ای از «سریع و آتشی۶» برای گروه اندکی از منتقدان سینمایی به نمایش درآمد. واکنش‌ها نسبت به فیلم خیلی خوب بود. همین نکته تهیه کنندگان فیلم را به فکر آن انداخت که قبل از اکران عمومی وسیع ششمین قسمت فیلم، خبر تولید هفتمین قسمت آن اعلام شود.» این بازیگر از حضور در این مجموعه فیلم، احساس رضایت کرده و آن را یکی از موفق ترین کارهای کارنامه هنری خود می‌داند.

هنوز معلوم نیست کدام یک از بخش‌های شهر لس آنجلس، به عنوان لوکیشن مورد استفاده گروه سازنده قسمت هفتم «سریع و آتشی» قرار خواهد گرفت. اما وین دیزل می‌گوید این شهر و لوکیشن‌های مختلف آن ، نقش تعیین کننده در وقایع فیلم و قصه آن دارند و به صورت یکی از کاراکترهای اصلی فیلم خود را عرضه خواهند کرد.

«سریع و آتشی۶» بیست و چهارم ماه مه سال جاری میلادی به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود ، جاستین لین کارگردان این فیلم است. او که تا به حال سه قسمت از این مجموعه فیلم را کارگردانی کرده (و لقب احیا کننده آن را به خود اختصاص داده) هفتمین قسمت آن را نیز کارگردانی خواهد کرد.

پل والکر، دواین جانسن (معروف به راک) و جیسن استاتام (در اولین حضور خود در این مجموعه فیلم) دیگر بازیگران ششمین قسمت «سریع و آتشی» هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *