سبز اندیشان امروز

«سریع و آتشین ۶» به پایان خط رسید + عکس

هم زمان با پایان فیلم ورداری این فیلم عکس های تازه ای از اون منتشر شد و احبار و اطلاعات تازه ای، در اختیار مطبوعات قرار گرفت.

 

جفت و جور کنندگان «سریع و آتشی» می می گن مهیج این فیلم، قوی تر و بیشتر از مهیج پنج قسمت قبلی اون هستش و چند سکانس پرهیجان انفجار داره.

اون ها وعده داده ان که تماشاگران قسمت های قبلی این مجموعه فیلم، از ششمین قسمت اون رضایت بیشتری داشته باشن.

 

 

مسئولان شرکت یونیورسال هم اینکه معلوم کردن کالین فارل بازیگر ایرلندی نسل سینما هم به عنوان بازیگر مهمون، نقش کوتاهی در فیلم داره.

«سریع و آتشی ۶» واسه نمایش عمومی در ۲۴ ماه مه ۲۰۱۳ آماده می شه و یکی از اولین اجناس پر سر و صدای فصل تابستون سال آینده میلادی حساب می شه که به دیدار تماشاگران سینما میاد.

 

 

جاستین لین (که سه سال قبل با «سریع و آتشی ۵» به زنده کردن این مجموعه فیلم پرداخت ) دوباره به عنوان کارگردان با این پروژه همکاری کرده.

پل والکر و وین دیزل بازیگران اصلی این مجموعه فیلم، بازم در نقش دو پلیس وظیفه شناس -که دلبستگی زیادی به اتومبیلی رانی دارن- در ششمین قسمت فیلم ظاهر شده ان.

دواین جانسون (معروف به راک) هم که از قسمت پنجم به این مجموعه فیلم ملحق شد، در کنار این دو بازیگر یکی از نقش های مهم «سریع و آتشی ۶» رو بازی می کنه.

هزینه تولید این قسمت از فیلم ۱۰۰ میلیون دلار شده که بخش مهمی از اون اختصاص به سکانس های انفجار داره.

با وجود پایان کار فیلم ورداری فیلم، سازندگان اون هنوزم خط اصلی قصه رو معلوم نکرده ان و می می گن تا زمان اکران عمومی اون، قصه فیلم رو در اختیار رسانه های گروهی نخوان گذاشت.

بازیگران فیلم هم از صحبت با رسانه های گروهی در این رابطه منع شده ان سازندگان فیلم می می گن تماشاگران با دیدن قصه فیلم، حیرت زده و هیجان زده می شن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *