سئو سایت و برندینگ با نصف قیمت!

لطفا به این مطلب رای بدین

[رای ها: ۱۳ امتیاز: ۴٫۶]

چیجوری به روش ویرلن هزینه های سئو و برندینگ رو نصف کنیم؟

virlan

در این مقاله همراه ما باشین تا شما رو با رازای سئوکاران حرفه ای واسه رسیدن به رتبه اول گوگل در مهمترین کلمات کلیدی آشنا کنیم و براساس تکنیکای اصولی هزینه های سئو و برندینگ رو دست کم ۵۰ درصد کاهش بدیم.

اگه واسه رسیدن به رتبه اول یافته های جستجوی گوگل تلاش میکنه و موندگاری در رتبه اول یه رقابت بزرگ واسه شماس، پس می دونین که هرچه رقابت در کلمات کلیدی بیشتر باشه واسه شما هزینه های بیشتری داره.

فرض رو بر این می ذاریم که سایت شما به بهترین راه طراحی و اجرا شده و به بهترین حالت ممکن واسه موتور جستجوی گوگل بهینه سازی شده و کلا سایت شما از نظر سئوی فنی برابر با الگوریتمای جدید گوگل است.

تا اینجای کار واسه طراحی سایت هزینه زیادی رو پرداخت کردین و یا خودتون ماه ها واسه طراحی و بهینه سازی فنی اون زمان گذاشته اید. اما در این مرحله حتی اگه اطلاعات و تصاویر اجناس و خدمات خود رو به شکل کامل وارد سایت کرده باشه بازم ورودی چندانی از گوگل دریافت نمیکنید!

 

وارد فاز تولید محتوا واسه سایت شید

در این مرحله همکاری با چند نویسنده و مترجم به شما کمک میکنه که بطور منظم در طول سال مقالات آموزشی مفیدی در مورد زمینه کاری خودتون در سایت خود منتشر کنین تا به مرور اعتبار سایت شما پیش گوگل و کاربران بالاتر بره. و این یعنی پرداخت هزینه به شکل دائمی که بسته کیفیت محتوا میتونه هزینه زیادی هم داشته باشه.

پس تا اینجا شما واسه خرید هاست و دامین، طراحی سایت، بهینه سازی سایت و تولید محتوای سایت هزینه هایی رو پرداخت کردین اما هنوز به نتیجه قابل قبولی در یافته های جستجوی گوگل دست پیدا نکردین! مخصوصا اگه رقبای سرسختی داشته باشین که سایتای قوی و وسیع دارن و کلمه کلیدی های مورد نظرتون پرجستجو و سود رسون باشه واقعا باید سئوکار ماهری باشین و البته به هزینه کردن واسه سئو ایمان داشته باشه تا به مرور به نتیجه خوبی برسین.

 

معمولا کسب و کارا در این مرحله با دو انتخاب مهم روبرو می شن.

انتخاب اول اینکه در آخر به رتبه ۵ الی ۱۵ جستجوی کلمات مورد نظرتون اکتفا کنین که دراینصورت دست کم ۸۰ درصد مخاطبان و کاربران جستجو کننده رو از دست میدن!

و انتخاب دوم اینکه با یه سایت یا یه سئوکار حرفه ای قرارداد سالیانه منعقد کنین که در اینصورت باید هزینه خیلی بالایی رو پرداخت کنین.

البته باید بر روند کار نظارت کامل داشته باشین تا کار براساس سئوی حرفه ای اجرا شه و اگه دقت کافی نداشته باشین و فقط به نتیجه تکیه کنین ممکنه سئوکار شما از روشای غیر اصولی و سئوی کلاه سیاه استفاده کنه، های بی کیفیت واسه سایت شما بخره و خلاصه آینده سایت شما رو به کل نابود کنه!

هر چند که ممکنه در روشای غیر اصولی هم در کوتاه مدت تماشاگر بهبود رتبه گوگل باشین و رو کامل پرداخت کنین اما به مرور نمره اسپم اسکور سایت شما بالا میره و گوگل سایت شما رو حتی از صفحه اول یافته های حذف میکنه و از همه بدتر این که شاید برگشتی هم درکار نخواد بود.

اما فرض ما براینه که شما بهترین سئوکار رو پیدا کردین، اون هم از روشای اصولی، ارگانیک و حرفه ای واسه سئو سایت شما استفاده میکنه که در اینصورت باید به شکل دائمی و در طول سالیان هزینه های اون رو پرداخت کنین.

در همین رابطه قبلا مقاله جالبی در مورد درآمد بسیار بالای سئوکاران حرفه ای در سایت تابناک منتشر کرده بودیم که خواندش میتونه براتون باحال باشه.

چیجوری هزینه های سئوی سایت رو کاهش بدیم؟

اما با این وضعیت بد اقتصادی و کاهش درآمد در همه کسب و کارا، باید بدنبال راه حل جایگزینی باشین که هزینه های سئوی سایت شما رو کمتر کنه و البته نتیجه بهتری هم داشته باشه.

 

اما چیجوری ممکنه که بدون قرارداد با سئوکارای حرفه ای بتونیم در کلمات کلیدی مهم به رتبه اول گوگل برسیم و البته ثابت بمونیم ؟!

ما تا اینجا به مرحله ای رسیدیم که یه سایت حرفه ای داریم، که از نظر بهینه سازی فنی و البته از نظر محتوا مورد تایید گوگل و کاربران قرار گرفته و نشونه این تایید، ترافیک دریافتی از گوگله که آمار اون رو در گوگل آنالیتیک مشاهده میکنیم و البته رتبه سایتمون در کلیدواژهای جور واجور که در گوگل کنسول برسی میکنیم.

درواقع سایت شما در کلمات مورد نظرتون حدودا در رتبه ۴ الی ۳۰ قرار داره ولی هرچه تلاش میکنین بهبود زیادی نداره ویا درصورت بهبود دوباره تماشاگر کاهش رتبه هستین.

موفقیت در سئوی سایت یعنی افزایش مشتریان که به معنی افزایش درآمده. پس باور کنین که اگه سئو رو به شکل حرفه ای یادبگیرید خرید این ۲۰۲۰ Mercedes-Benz CLA واسه شما بدون هیچ سختی ای امکانپذیره! درواقع با یادگیری سئو شما در هر تجارتی می تونین موفق باشین…

 

راز سئوکارای حرفه ای

حالا ما راز سئوکارای حرفه ای رو به شما میگیم تا خودتون باتوجه به بودجه و برنامه هایی که دارین سئوی سایتتون رو جلو ببرین و دست کم ۵۰ درصد در هزینه های سئو صرفه جویی کنید و البته از نتیجه کار هم مطمئن باشین.

مهارت خود رو در سئوی سایت به حد حرفه ایا برسونین تا از همکاری با شرکتا و افراد دیگه بی نیاز شید.

وقتی که ما درمورد سئوی سایت صحبت میکنیم باید در دو بخش مهم به شکل موازی حرکت کنیم. بخش اول همون طراحی سایت براساس الگوریتمای گوگل، بهینه سازی فنی و البته تولید محتوای باکیفت و یونیکه و بخش دوم دریافت بک لینکای ارگانیک و باکیفیت.

شما در بخش اول رو به نتیجه رسیدین و حالا نوبت دریافت بک لینکای ارگانیک و باکیفته اما هر بک لینکی که در هر سایتی واسه یه مدت بذارین حتما واسه بهبود رتبه سایت شما مناسب نیس و حتی ممکنه مضر باشه.

 

در این مرحله باید با علم و مهارت سئوی آف پیج واسه لینک سازی به شکل حرفه ای آشنا شید

باید بدونین که سخت گیریای گوگل در مورد خرید بک لینک طی دوسه سال گذشته شدیدا بالا رفته و امروز دریافت بک لینک درقالب تبلیغات متنی در سایتای جور واجور باعث افزایش اسپم اسکور سایت شما میشه، اعتبار و رتبه سایت شما در گوگل رو شدیدا کم می کنه و حتی بیشتر واسه استفاده میشه!

پس حتما از بک لینک های مدت داره که درقالب تبلیغات متنی بوسیله سایتای جور واجور به فروش میرسه دوری کنین البته اگه نمی خواین واسه ضربه زدن به سایت خود هزینه کنین!

 

هم اینکه پیشنهاد جدید اینه که به هیج وجه بدنبال بک لینکای مجانی نباشین!

همون بک لینکایی که در کامنتای سایتا یا فروما یا بلاگا در درسترس هستن. چون اول اینکه؛ معمولا این نوع بک لینکا نوفالو بوده و ارزشی ندارن ، دوم اینکه؛ معولا همه سایتا بخاطر کاهش لینک و ترافیک خروجی این نوع بک لینک مجانی رو به شکل دوره ای پاک میکنن!

در هردو حالت یعنی بک لینک درقالب تبلیغات متنی و بک لینک رایگان شما در بازه وقتی کوتاهی از سایتای زیادی به سایت خود لینک دادین که علاوه بر ضررایی که در زمان جاری بودن بک لینکا هست، هنگام پاک شدن و حذف شدن بک لینک هم ضرر زیادی به سایت خود وارد کردین و این یعنی هدر رفتن هزینه، افت رتبه و حتی قرار گرفتن در حالت پنالتی گوگل که فاجعه س و دراینصورت باید به فکر یه سایت جدید باشین!

 

لینک سازی حرفه ای

واسه لینک سازی حرفه ای باید بک لینک هایی که دریافت میکنین یه سری فاکتورایی داشته باشه تا در کوتاه مدت و دراز مدت از نظر موتور جستجوی گوگل بک لینک ارگانیک و سالم حساب شه که نتیجه اون شک نداشته باشین و مطمئنا بهبود رتبه است.

درواقع بهترین برندا و استارت آپای جدید که بوسیله سئوکاران حرفه ای به رتبه اول مهمترین و پرجستجو ترین کلمات کلیدی میرسن همین فاکتورا و تکنیکای سئو رو درطولانی مدت اجرا کردن:

 

مهمترین فاکتورای بک لینک باکیفیت و ارگانیک واسه سئو حرفه ای:

 • از لینکسازی یهویی در تعداد بالایی از سایتای جور واجور دوری کنین و واسه لینکسازی برنامه سالیانه داشته باشین.
 • قبل از دریافت بک لینک از هر سایتی اسپم اسکور اون رو چک کنین که بالا نباشه.
 • مطمئن شید که بک لینکی که دریافت میکنین فالو باشه چون درحالت نوفالو هیچ ارزشی نداره.
 • بک لینکای دریافتی نباید مدت دار باشه و درواقع فقط بدنبال بک لینکایی باشین که از موندگاری دائمی اون در سایت مورد نظر مطمئن باشین چون اگه هر وقتی حذف شه به سئو سایت شما آسیب میرسونه و باعث افت رتبه می شه.
 • گوگل به بک لینکایی میگه ارگانیک که از محتوایی در رابطه به سایت شما برگشت داده شده باشه. و بک لینک از صفحاتی که هیچ محتوای مرتبطی با سایت شما ندارن از نظر گوگل غیر ارگانیک و خرید بک لینک حساب میشه که نتیجه ای جز افت رتبه نداره!
 • هنگام هزینه کردن واسه لینکسازی به اتوریتی سایت مورد نظرتون توجه کنین و بدونین که هرچه اتوریتی سایت ارائه دهنده لینک بهتر باشه تاثیر بک لینک در بهبود رتبه سایت شما در گوگل بالاتره.
 • واسه بهبود رتبه کلمه کلیدی مورد نظرتون لازم نیس همیشه فقط همون کلمه کلیدی رو لینک دهی کنین. درواقع بهتره بگیم اینکار رو نکنین. مثلا اگه می خواید در کلید واژه خرید بلیط هواپیما به رتبه اول برسین در حدود ۷۰ درصد موارد همین واژه رو لینک کنین ولی در ۳۰ درصد موارد کلمات کوچکتر یا بزرگ مانند بلیط هواپیما یا خرید آنلاین بلیط هواپیما رو لینک کنین تا واسه موتور جستجوی گوگل طبیعی تر و ارگانیک به نظر بیاد.
 • واسه لینکسازی فقط با سایتای معتبر و پربازدید همکاری کنین و بدونین که دریافت لینک از سایتایی که ترافیک ارگانیک زیادی از گوگل ندارن میتونه واسه سایت شما مضر باشه!

 

حالا که فاکتورا و معیارای بک لینکای ارگانیک رو میشناسین و با لینکسازی حرفه ای آشنا شدید حتما می خواید بدونین که چیجوری میشه بک لینکایی رو جفت و جور کنین همه این پاراماترا رو داشته باشه؟

تنها تکنیکی که واسه لینک بیلدینگ یا همون لینکسازی مورد تایید گوگل و سئوکاران حرفه ای قرار گرفته به کار گیری پتانسیلای رپورتاژ آگهیه.

اما  البته همه مدلای رپورتاژ آگهی همه این موارد رو شامل نمیشه و واسه باید بیشتر از قبل با احتیاط باشین، عجله نکنین و البته در این مورد هم به علم و مهارتای بالایی نیاز دارین.

اگه نمیدونین که پیشنهاد میکنیم حتما بخش مقالات سایت ویرلن و هم اینکه بقیه مقالات آموزش رپورتاژ آگهی ویرلن رو که در سایتای معتبر  منتشر شده بخونین و قبل از هر اقدامی علم خود رو زیاد کنین.

لینکسازی و کلا سئو از راه به معروف ترین برند ها و سئوکار ها کمک کرده که در کمترین زمان ممکن به رتبه اول مهمترین و پرجستجو ترین کلمات کلیدی دست پیدا کنن و البته موندگاری سایتا در رتبه اول گوگل فقط به کمک این فوت وفن جدید امکانپذیر شده.

 

انتشار رپورتاژ آگهی در سایتای معتبر بهترین راه حل سئو سایت

خلاصه کل این مقاله آموزش سئو اینه که اگه می خواید در هزینه های سئو سایت خود صرفه جویی کنین و بطور حرفه ای سئو سایت خود رو جلو ببرین باید واسه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت پربازدید و معتبر (که رپورتاژ رو با لینکای فالو دائمی) ارائه میدن برنامه سالیانه داشته باشین.

 

 

همه سئوکاران حرفه ای میدونن که رسیدن به رتبه اول گوگل نه فقط پایان بازی نیس بلکه یه نقطه شروع جدیده! به خاطر این که در موقعیت رتبه اول کار شما از همیشه سخت تره، چون فعالیت رقبا واسه جلو زدن از شما شدت بیشتری پیدا میکنه.

 

باید بطور دائمی در سایتای معتبر رپورتاژ منتشر کنین تا همیشه در بالاترین جایگاه یافته های باشین

 

اما با این حال شناخت سایتای معتبر که بک لینکای باکیفیت و ارگانیک ارائه میدن سخته. چون بعضی سایتای خبری که رتبه الکسا و اتورتی خوبی دارن از اعتماد کاربران سوء استفاده میکنن! و مثلا ۶ ماه پس از منتشر کردن رپورتاژ بک لینکای مطلب رو حذف میکنن و یا لینکا رو نوفالو میکنن که در اینصورت شما متضرر میشین!

بطورکلی لینکسازی از راه انتشار رپورتاژ با برنامه ریزی حرفه ای درطولانی مدت یافته های بسیار خوبی به همراه داره ولی شک نداشته باشین واسه اینکار نیازمند دریافت مشاوره سئو از سئوکاران حرفه ای هستین.

صرفه جویی میلیونی در هزینه های سئو و برندینگ به روش ویرلن

بهترین راه حل واسه صرفه جویی ۵۰ درصدی در هزینه های سئو و برندینگ به کار گیری کمپینای رپورتاژ آگهی ویرلنه.

به چه دلیل ؟

 1. شرکت ویرلن ۱۰ سال در سئو سایت و دیجیتال مارکتینگ تجربه داره.
 2. ویرلن بیشتر از ۲۰ هزار رپورتاژ آگهی واسه برنده ها و استارت آپا در سایتای پربازدید و معتبر منتشر کرده.

پس تیم ویرلن در لینکسازی و بطورکلی سئو سایت علم و تجربه بالایی داره و البته با درنظرگرفتن شناخت بالایی که نسبت به منتشر کردن رپورتاژ در سایتای معتبر داره میتونه موفقیت شما در این بخش رو تضمین کنه.

درواقع ما در شرکت ویرلن به شکل رایگان به شما مشاوره سئو می دیم و براساس زمینه فعالیت، کلمات کلیدی مورد نظرتون و البته بودجه شما بهترین سایتا رو واسه انتشار رپورتاژ پیشنهاد میکنیم.

در مرحله بعد به شکل رایگان واسه انتشار رپورتاژاتون برنامه ریزی میکنیم و یه روش هدف دار حرفه ای رو طراحی میکنیم تا اول اینکه؛ به رتبه اول نتایج جستجوی گوگل در کلمات کلیدی مهم برسین ، دوم اینکه در رتبه های بدست اومده ثابت و موندگار بمونین.

 

سئو و برندینگ با کمپینای رپورتاژ آگهی ویرلن

 

نکته قابل توجه در بحث رپورتاژ آگهی تاثیر بسیار خوبیه که این فوت وفن در برندینگ و بازاریابی محتوا داره.

ما در ویرلن به شما کمک میکنیم که بدون نیاز به پرداخت هزینه به شرکتای سئوی سایت یا سئوکاران حرفه ای در رسیدن به رتبه اول گوگل موفق شید.

بخشای مهم همکاری ویرلن با شما :

 1. بررسی وضعیت سئوی سایت شما (رایگان)
 2. تولید محتوای رپورتاژ آگهی باتوجه به موارد موردنظرشما براساس الگوریتمای لینکسازی در سئو و همینطور با در نظر گرفتن استانداردای جدید برندینگ (رایگان)
 3. انتخاب بهترین سایتا واسه کار و کاسبی شما و طراحی کمپین رپورتاژ آگهی با در نظر گرفتن بودجه و چگونگی پرداخت مورد نظرتون (رایگان)
 4. برنامه زیری واسه کوتاه مدت و دراز مدت و طراحی روش هدف دار حرفه ای واسه تاثیرگذاری کامل رپورتاژ بر سئو و برندینگ (رایگان)
 5. انتشار رپورتاژ در صفحه اول معتبرترین سایتای خبری ایران (براساس تقویم وقتی) که در زمان طراحی کمپینا به تایید شما رسیده ( با تضمین دائمی بودن خبرها و لینکای فالو) و با گارانتی بهترین قیمت
 6. گزارش دهی سریع سایتای منتشر شده (رایگان)

طبق این روال که بوسیله بهترین سئوکار ها و کارشناسان ویرلن به شکل تخصصی و رایگان واسه شما طراحی میشه و با کمترین هزینه ممکن اجرا میشه در سئو و برندینگ حرفه ای همراه شما هستیم تا اول اینکه؛ موفقیت شما رو در سئو سایت تضمین کنیم و دوم اینکه؛ احتیاجی به پرداخت هزینه های سنگین به شرکتای سئو و دیجیتال مارکتینگ نداشته باشین.

همونطور که طی سالای گذشته به شکل دائمی همراه شرکتای جور واجور و برنده های معروف هستیم…

 

ویرلن