سبز اندیشان امروز

«روی دیگر من» آلبوم بهرام رادان دوشنبه پخش می شود

روی دیگه من

علی باذل از پخش آلبوم «روی دیگه من» با صدای خبر داد و در این رابطه گفت: آلبوم «روی دیگه من» از روز دوشنبه وارد بازار موسیقی شده و به دست علاقه مندان می رسه.

ایشون با تاکید بر اینکه این آلبوم شامل ۸ قطعه س، در ادامه گفت: «مدتهاس که مرحله ساخت آلبوم تموم شده اما طبق تصمیمی که با مشورت پخش گستر پاسارگاد که پخش آلبوم رو بردوش داره، داشتیم، قرار بر این شد تا در موعد مناسب تری اون رو به بازار عرضه کنیم. به خاطر همین این زمان رو واسه پخش آلبوم انتخاب کردیم.»

مدیر انتشارات سوته دلان که نشر این آلبوم رو بوسیله این شرکت انجام می شه قبل از این در این باره گفته بود: «این آلبوم در دو مدل ولتی و قاب شیشه ای منتشر می شه. هم اینکه قراره اثر در تیراژ بالا پخش شه و دفترچه شکیلی از اطلاعات آلبوم هم همراه داره.»

جالبه بدونین که قطعات آلبوم این بازیگر-خواننده رو کیوان هنرمند و آریا بزرگی نژاد ساخته ان و مرحله میکس و مسترینگ رو در ترکیه طی شده.

باذل در ادامه صحبت های خود در مورد آلبوم یادشده یادآوری کرد: واسه معرفی بیشتر این آلبوم یه برنامه رونمایی از آلبوم در نظر گرفته شده که بعداز انتشار آلبوم اتفاق می افتد.

گفته می شه رادان واسه ساختن و تولید ویدیو کلیپ های بعضی از قطعات آلبوم هزینه ای بالای یکصد میلیون تومن صرف کرده و با تصویر سازی های منحصر به فرد ، تونسته کلیپ های خیلی مهمی رو بوجود بیاره.

جالبه بدونین رضا یزدانی به عنوان مشاور در کنار رادان که خوانندگی این آلبوم رو بردوش داشته، حضور داره.

بهرام رادان رضا یزدانی موسیقی ما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *