سبز اندیشان امروز

«حسن جوهرچی» ابوسفیان شد

«حجت الاسلام محمدتقی انصاری» جفت و جور کننده و کارگردان گفت: سه گانه «مشکی و سفید»، «پناهنده» و «برگشت» سه فیلم تلویزیونیه که هر سه در زمان بعثت پیامبر میگذره و داستانا علاوه بر اون که جدا از هم هستش اما به شکلی به هم ربط داره.

ایشون در ادامه گفت: در هر سه فیلم توالی و ترتیب خاصی دید شده و رابطه موضوعی با همدیگه داره، در عین حال جداگونه هستن و می تونه در زمانای متفاوت پخش شه اما اگه هر سه به ترتیب و پشت سر هم پخش شه مخاطب به مفاهیم بهتری از فیلما دست پیدا می کنه.

انصاری درباره لوکیشنای فیلما گفت: بخشی از کار در شهرک مختار و در احمدآباد مستوفی تصویربرداری شد، بخش دیگری از کار هم که نیاز به رمل و کوه های عربستان داشتیم لایق و بیابانک تصویربرداری شد. در بخشای خور و بیابانک بیشتر فضاای چادر و خیمه گاه رو تصویربرداری کردیم.

جفت و جور کننده «راه بهشت» به تولید روند ساخت فیلما اشاره کرد و گفت: از اواخر اسفندماه سال گذشته درگیر ساخت پروژه شدیم و تولید حدود پنج ماه تصویربرداری به طول رسید و در آخر ۱۰ تیرماه تصویربرداری به اتمام رسید. الان هم از راه حسین مرشد شیرازی و زیر نظر خودم تدوین کار داره انجام میشه تا پس از اون جلوه های خاص چشمی اون انجام شه.

طبق این گزارش، «مشکی و سفید» از راه ابراهیم علی برزی و «پناهنده» از راه سمانه مقدم نوشته شده و بازنویسی پایانی از راه حجت الاسلام محمد تقی انصاری انجام شده.

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارن، عبارتند از:

جفت و جور کننده و کارگردان: حجت الاسلام محمد تقی انصاری/ مدیر تصویربرداری: حمید رحیم زاده/ صدابردار: مهرداد دادگری/ طراح گریم: حسین اردستانی/ طراح صحنه و لباس: فرانک حمزه ای / دستیار اول و برنامه ریز: حسین مرشد شیرازی/ مدیرتولید: محمد مصری پور

حسن جوهرچی (ابوسفیان)، حسین توشه (ابوجهل)، سارا منجزی، زری عماد، اصغر نیکخواه، حسن اسدی، عزیز هنرآموز، علی مجلسی و… به اجرای نقش می پردازه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *