جاذبه گردشگری ژاپن: هر پرس خاک مرغوب ژاپن ۱۱۰ دلار+عکس

هر پرس خاک ژاپنی 110 دلار

به دنبال یه رستوران متفاوت در ژاپن هستین؟ اگه می خواین عجیب ترین غذای ژاپن رو تست کنین با ما در ادامه این مقاله همراه شید.

سِرو خاک به عنوان غذا در رستورانی در ژاپن به این کشور تبدیل شده.

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، در شرایطی که صنعت گردشگری ژاپن پس از وقوع زلزله مرگبار در این کشور روند احیا رو طی می کنه، سِرو خاک به عنوان غذا در رستورانی در ژاپن موجب حیرت زدگی به گردشگران شده.

به گزارش سی ان ان ، در این رستوران که در شهر توکیو واقع شده، در کنار یکی از غذاهای دریایی اون یه جور خاک سِرو می شه که می گن واسه بدن آدم به درد بخور هم هست.

هر پرس خاک ژاپنی 110 دلار

این خاک از یه باغ خاص از عمق ۱۰ متری از سطح زمین جفت و جور شده و بعد در دمای بسیار بالا قرار میگیره که در اون همه باکتریای مضر کشته می شن.

هر پرس از این غذا ۱۱۰ دلار قیمت داره و رستوران محل سرو اون که «نی کویتتز پاس» اسمشه، در روزای گذشته میزبان گردشگرانی از کشورای جور واجور جهان بوده.

ژاپن سال گذشته میلادی میزبان هشت میلیون و ۳۶۸ هزار گردشگر بود که دومین رکورد ثبت شده از جذب گردشگر در تاریخ صنعت گردشگری ژاپن از سال ۱۹۶۴ و پس از سال ۲۰۱۰ حساب می شه.

در سال ۲۰۱۲ بیشتر گردشگران ژاپن از کشورای آسیایی از جمله کره جنوبی، چین ، تایوان، هند، اندونزی، مالزی، تایلند و ویتنام بودن، هرچند که تعداد گردشگران این کشور از دو قاره اروپا و آمریکا هم در سطح بالایی بوده.

دیدنیای کیوتو ژاپن

جاهای دیدنی توکیو و جاذبه های گردشگری ژاپن

ایسنا تور ژاپن مطالب باحال روز