تیم ملی فوتبال ساحلی ایران قهرمان جام بین قاره ای شد

 تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با برتری مقابل روسیه در دیدار فینال جام بین قاره ای تونست عنوان قهرمانی رو از اون خود کنه.

جام بین قاره ای فوتبال ساحلی – امارات دیدار فینال سومین دوره مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی بین دو تیم ایران و روسیه از ساعت ۲۰ امروز (شنبه) در امارات شروع شد که در آخر ایران تونست با یه بازی قشنگتر مقابل روسیه با نتیجه ۴ بر ۳ به برتری برسه و عنوان قهرمانی رو از اون خود کرد.

شاگردان اوکتاویو در این دیدار با در نظر گرفتن شناختی که از قبل نسبت به روس ها داشتن بازی رو خوب شروع کردن و در همون اول با پرتاب توپ بوسیله پیمان حسینی، محمد احمدزاده با ضربه سر تونست گل اول بازی رو به ثمر برسونه. در ادامه دو تیم بازی پایاپایی به نمایش گذاشتن تا اینکه در اواسط وقت اول مدافع عنوان قهرمانی تونست گل تساوی رو به ثمر برسونه و در آخر ۱۲ دقیقه اول دو تیم به تساوی یه بر یه رضایت دادن.

در وقت دوم دو تیم بازی پایاپایی رو به نمایش گذاشتن تا اینکه مصطفی کیانی از روی یه ضربه خطا تونست دروازه روس ها رو واسه بار دوم باز کنه. در ادامه روسیه حملات خود رو روی دروازه ایران بیشتر کرد که در صحنه ای روی دست دست کردن علی نادری روسیه تونست به گل تساوی برسه و در آخر وقت دوم دوم تیم به تساوی ۲ بر ۲ رسیدن.

ایران وقت سوم رو طوفانی شروع کرد. در همون اول کار محمد احمدزاده از وسط زمین با شوتی قشنگتر تونست دروازه روسیه رو باز کنه. تنها چند ثانیه بعد دوباره احمدزاده در گلزنی موثر واقع شد و این بار با پاسی که واسه علی نادری فرستاد باعث شد کاپیتان تیم ملی واسه بار چهارم دروازه روس ها رو باز کنه تا اختلاف به ۲ گل برسه. همین امر باعث شد روسیه دوباره به حملات خود اضافه کنه و در ارسال کرنر توپ با برخورد به بدن کیانی درون دروازه ایران قرار گرفت و روسیه به سوم گل خود رسید. در حالی که تنها ۱۴ ثانیه به پایان بازی باقی مونده بود داور خطای هند مصطفی کیانی رو اعلام کرد و ضمن اعلام یه ضربه پنالتی واسه روسیه کیانی رو اخراج کرد. اما بازیکن روسیه نتونست این توپ رو به گل تبدیل کنه تا در آخر ایران قهرمون این مسابقات شه.

روس ها در دو دوره گذشته این رقابت ها عنوان قهرمانی رو از اون خود کرده بودن. هم اینکه این تیم در جام جهانی هم عنوان قهرمانی رو کسب کرده بود.

دو تیم قبل از این در مرحله گروهی هم با همدیگه رقابت کرده بودن که ایران تونست در ضربات پنالتی به برتری برسه. هم اینکه در مرحله یه چهارم پایانی جام جهانی روسیه با نتیجه نزدیک ۶ بر ۵ پیروز شد.

در دیدار رده بندی هم امارات تونست ۸ بر ۷ سوئیس رو شکست دهد و عنوان سومی رو از اون خود کنه. در این دوره از مسابقات ۸ تیم حضور داشتن که رتبه تیم ها به توضیح زیره:

۱- ایران

۲- روسیه

۳- امارات

۴- سوئیس

۵- برزیل

۶- ایتالیا

۷- مکزیک

۸- مراکش