سبز اندیشان امروز

آزار واذیت بازیکن فوتبال به دختر جوان/ عکس

“جردن جانسون” ۲۰ ساله بازیکن سرشناس تیم دانشگاه مونتانا به بهونه ای دختر هم دانشگاهی اش رو به اتاق خوابش کشوند وسپس ایشون رو مورد ازار واذیت جنسی قرار داد .

 “فردون والکنبرگ”دادستان “میسولا کانتی” در بیانیه ای اعلام کرد:”جردن جانسون” با اتهام تجاوز جنسی بازداشته و این در حالیه که این بازیکن اینجور اتهامی رو قبول نکرده وبه شدت ادعای بی گناهی می کنه.

  

اما رسوایی بازیکنان این دانشگاه چیز تازه ای نیس و این دومین عضو این تیمه که با اینجور اتهامی روبرو می شه. “دیوید پاول” وکیل قانونی “جردن جانسون” گفت:خونواده “جانسون” پس از شنیدن این خبر بسیار متاسف شدن و به دنبال راهی واسه اثبات بی گناهی فرزندشون هستن.

 مقامات وزارت دادگستری امریکا اعلام کردن:بررسیای مدیریت دانشگاه،پلیس و دادستان شهر “میسولا” نشون میده در طول سه سال گذشته بیشتر از ۸۰ مورد تجاوز و آزار و اذیت جنسی در محوطه دانشگاه اتفاق افتاده که دست کم ۱۱ دانشجو به اتهام تجاوز جنسی در دانشگاه از سال ۲۰۱۱ میلادی دستگیر شدن.

“جون انگن” شهردار میسولا در مصاحبه با “رویترز” گفت:این نوع جرایم روز به روز در این شهر زیاد می شه پس ترس خیلی از تشکیل باندای متجاوز در شهر هست.جالبه بدونین فعالیت فوتبالی “جانسون” پس از این جریان به حالت تعلیق در اومد و از شرکت در مسابقات فوتبال محروم شد.”جردن جانسون” و “دونالدسون” دو بازیکن سرشناسی هستن که نامشون در بلک لیست (لیست سیاه) متجاوزان قرار داره.

سرزنش قربونی چیه؟

مشکلات زندگی یه قربونی تجاوز جنسی

آزار واذیت تجاوز جام نیوز جردن جانسون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *