سبز اندیشان امروز

آزار جنسی مجریان در شبکه سعودی +عکس

آزار و اذیت جنسی تنها یه بار و بوسیله یه مدیر انجام نگرفت بلکه خیلی از مدیران روتانا بارها رفتارای غیر اخلاقی از خود نشون می دادن طوریکه دیگه تحمل اون فضا برام محال شد. در این اواخر حتی بعضی از اونا ازم خواستن که در بعضی سفرها اونا رو همراهی کنن.

طی چند وقت گذشته آزار و اذیت و سوء استفاده جنسی از مجریان و کارکنان شبکه های ماهواره ای جهان عرب شدیدا زیاد شده طوری که بعضی وقتا یکی از اخبار مربوطه در این مورد به جنجالی بین المللی یا یه رسوایی اخلاقی واسه یه شبکه ماهواره ای تبدیل می شه.

به گزارش تابناک، در جدید ترین خبر در این باره خانوم “رجاء اقصابنی” مجری سرشناس شبکه ماهواره ای روتانا که یکی از سرشناس ترین شبکه های ماهواره ای تخصصی موزیک در جهان عربه، مورد آزار و اذیت جنسی مدیران ارشد این شبکه قرار گرفت از همین رو واسه فرار از دست اونا این شبکه رو ترک کرد.

ایشون که یه مراکشی تباره، پس از خروج از روتانا طی گفتگویی به حمله شدید و انتقاد از مدیران این شبکه ماهواره ای پر بیننده پرداخت و گفت: تنها دلیلی که به خاطر اون روتانا رو ترک کردم، رفتارای غیر اخلاقی مدیران این شبکه بوده.

“رجاء اقصابنی” در گفتگو با مجله “لاله فاطمه” چاپ مراکش، گفت: آزار و اذیت جنسی تنها یه بار و بوسیله یه مدیر انجام نگرفت بلکه خیلی از مدیران روتانا بارها رفتارای غیر اخلاقی از خود نشون می دادن طوریکه دیگه تحمل اون فضا برام محال شد. در این اواخر حتی بعضی از اونا ازم خواستن که در بعضی سفرها اونا رو همراهی کنن. اهدافی که داشتن به طور کامل برام روشن بود.

ایشون اضافه کرد: البته من هر بار بهونه ای می آوردم و درخواست اونا رو رد می کردم چون به دلیل سرشناس بودن در صورت ارتکاب کوچیک ترین رفتار غیر معمولی، همه میفهمیدن و من از این مسأله شدیدا نگران هستم.

جالبه بدونین شبکه ماهواره ای روتانا یکی از چندین شبکه ماهواره ای واسه شاهزاده “ولید بن طلال” است. ایشون پولدار ترین شاهزاده سعودی و پولدار ترین مرد جهان عرب و یکی از ده فرد پولدار جهان هستش. شبکه خبری العربیه هم یکی دیگه از شبکه های ماهواره ای وابسته به این شاهزاده سعودیه.

.

جمع آوری: آلامتو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *