سبز اندیشان امروز

آرژانتین،ایران و آمریکا ؛ نامحبوب های جام جهانی

fifa

یافته های یه نظرسنجی از ۱۹ کشور جهان در مورد احساس مردم نسبت به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نشون میده تیمای آمریکا، آرژانتین و ایران منفورترین تیما در سراسر دنیا هستن.

به گزارش آلامتو به نقل از ایرنا، براساس این نظرسنجی که بوسیله شرکت تحقیقات آنلاین YouGov با همکاری Upshot انجام شده، مردم در کشورای جور واجور، دو تیم حاضر در جام جهانی که کمترین علاقه رو به اونا دارن به ترتیب انتخاب کردن.

بر این پایه مردم کشورای استرالیا، آلمان، ایتالیا، مکزیک، هلند و اسپانیا از تیم ایران به عنوان یکی از انتخابای خود نام بردن.

مردم بعضی کشورها مثل استرالیا، ایتالیا و مکزیک هم در انتخابی باحال تیمای آمریکا و ایران رو در فهرست منفورترین تیمای حاضر در جام جهانی ۲۰۱۴ انتخاب کردن.

از نکات قابل توجه و باحال در این بخش از نظرسنجی اینه که مردم بعضی کشورها، از تیم ملی کشور خود به عنوان یکی از گزینه ها یاد کردن. مثلا در برزیل مردم تیمای آرژانتین و برزیل رو انتخاب کردن.

انتخاب بعضی کشورها هم به طور کامل برابر بوده. اینجوری که مردم روسیه، تیمای آمریکا و روسیه و مردم آمریکا، تیمای روسیه و آمریکا رو برگزیده ان!

در اتفاقی مشابه مردم ژاپن و کره جنوبی هم هم نظرند. طوریکه مردم ژاپن تیمای ژاپن و کره جنوبی رو انتخاب کردن و مردم کره جنوبی بر عکس.

۸ بازیکن پرمشتری جام جهانی +عکس

همه کاپیتان های برنده جام جهانی/عکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *