سبز اندیشان امروز

آرایش مناسب محل کار

makeup

واسه بعضی از ما، محیط کار مکانیه که بیشتر ساعات روز رو در اون می گذرونیم. ناخودآگاه روتین های همیشگی و شخصی مون هم به این محیط انتقال پیدا می کنه؛ عادات مراقبت از پوست و زیبایی مون هم از این قانون مستثنی نیس.

از یه صبح تا عصر کاری، چیزی از آرایش اولیه ی آدم باقی نمی موند، و ما نیاز داریم تا یه تیکه از آرایشمان رو تجدید کنیم. اما تا بحال به این فکر کرده بودین که چه لوازمی رو باید در محل کار همراه خود داشته باشیم؟ یا اینکه چه چیزایی واسه تضمین سلامتی و زیبایی پوستمون در اولویت قرار دارن؟

کرم دست

دست های ما همیشه در حال کار و جنب و جوش هستن. این دست ها هستن که روزی چندین بار شسته می شن و در برابر نور و مواد شیمیایی جور واجور قرار می گیرند. از طرفی هم دست های ما هستن که اول از همه سن ما رو لو میدن! پس واسه داشتن دستای نرم و لطیف، باید یه کرم مرطوب کننده ی دست به همراه داشته باشیم.

شوینده صورت غیر صابونی

نکته ای که شاید نسبت به اون بی توجه باشیم، اینه که صورت ما خیلی زود به زود نیاز به شستشو پیدا می کنه، مخصوصا در هوای آلوده ی کلان شهرها!

با وجود شکل های جور واجور آلودگی در راه خونه تا محل کار، و گذروندن ساعت های کاری به همراه آرایش یا کرم های صبحگاهی، شستشوی پوست با شوینده های غیر صابونی یکی از لطف هاییه که می تونید در حق سلول های خسته ی صورتتون بکنین.

کرم صورت

حالا بعد از شستشوی پوست، وقتی که هنوز نم داره، از کرم های مرطوب کننده صورت استفاده کنین تا جلوی خشک شدن پوست حساس صورت رو بگیره.

ضد آفتاب

ضد آفتاب یکی از لوازم حیاتی واسه داشتن پوست سرحال و جوونه . ضد آفتابی که صبح به صورت می زنیم و با اون خونه رو ترک می کنیم، توانایی دفاع از پوست در برابر اشعات مضر واسه ۸ ساعت کاری رو نداره.

به خاطر همین نیاز دارین که هر ۴ ساعت یه بار ضد آفتاب روی پوستتون رو تمدید کنین، حتی اگه نور آفتاب چندانی در محل کارتون وجود نداره.

اینا موارد حیاتی واسه مراقبت از زیبایی و سلامت پوست در محیط کار هستن. پیشنهاد ما واسه مراقبت از زیبایی و پوست، اجناس سینرهه.

سینره یه برند با کیفیت ایرونی با کالاهایی با پایه ی گیاهیه. به نسبت قیمت خوب و کیفیت بالای این اجناس، یکی از بهترین گزینه های ما واسه روتین های زیبایی مون به حساب میاد.

بنظر شما چه لوازم هایی رو باید در محل کار بهمراه خود داشته باشیم؟ کمی در موردش فکر کنین

چیجوری در پیری هم جوون به نظر برسیم؟

چیجوری با آرایش جوون شیم؟

راهنمای خرید لوازم آرایشی سرخاب سفیداب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *